Blue Wave Guest House ligt vlak bij de luchthaven en vlak bij het strand in Kudahuvadhoo. Ook Strand van Kandima is zeker een bezoekje waard.Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals zwemmen. Bekijk onze reisgids voor Kudahuvadhoo
Violetge, Kudahuvadhoo, Dhaalu Atoll, 13080
In de buurt
Moskee van Kudahuvadhoo
2 min. wandelen - 0.2 km
Valla
50 min. rijden - 4.5 km
Restaurants
Sports Bar at the Riu Atoll
Epicure
BLU
Paradise Pool And Chill Out Bar
krystal
Over deze accommodatie
Blue Wave Guest House
Hotel met een gezinsvriendelijk beleid op een privé-eiland
Een gratis continentaal ontbijt, dagelijks een gratis receptie en designerwinkels ter plaatse verwelkomen je bij Blue Wave Guest House. Avontuurlijke reizigers kunnen vissen, parachutespringen en surfen/bodyboarden bij dit hotel. Geniet van een sauna om tot rust te komen. Geniet van de activiteiten ter plaatse zoals rondvaarten doen, zeilen en wandelen/fietsen. Gratis wifi in de kamer met een snelheid van 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen) is beschikbaar voor alle gasten. Ook geniet je hier van een koffiebar/café en een speeltuin.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Gratis parkeerplaatsen
Gratis fietsen ter plaatse, koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte en een visschoonmaaktafel
Een zeilboot ter plaatse, watersportuitrusting en een bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zijn inclusief leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed en laptopwerkplekken, bovenop extra's zoals gratis wifi en airconditioning.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Badkamers met gratis toiletartikelen en haardrogers
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Blue Wave Guest House?
Vandaag, 29 okt. 2026, kost een verblijf bij Blue Wave Guest House van één nacht voor twee volwassenen op 27 nov. 2026 min. € 71, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Blue Wave Guest House inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.30 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Blue Wave Guest House uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.30 uur uit te checken.
Waar staat Blue Wave Guest House?
Dit hotel ligt vlak bij het strand in Kudahuvadhoo.
Strand van Kandima (15,1 km)
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Blue Wave Guest House
6,0
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen