10/10 – Voortreffelijk
Firdavs





























Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 15
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
De accommodatie rekent 6 procent aan voor betalingen met kredietkaart.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
De lichten uitdoen, de deuren op slot doen en de sleutels teruggeven
Opgewacht door de eigenaar
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Ja, deze accommodatie biedt een buitenzwembad en een kinderzwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad. Het zwembad is van 08.00 uur tot 22.00 uur geopend.
Vandaag, 19 sep. 2026, kost een verblijf bij The Platinum Quzoma Suites in KLCC van één nacht voor twee volwassenen op 1 okt. 2026 min. € 61, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Dit appartement ligt in Golden Triangle, op 15 minuten wandelen van Suria KLCC Shopping Centre en Petronas Twin Towers. Ook KLCC Park en Pavilion Kuala Lumpur liggen op 2 km afstand. Station Bukit Nanas ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Station Dang Wangi is het 6 minuten wandelen.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster









