Best KL City View at Regalia Residence in Chow Kit bevindt zich bij een winkelcentrum. Geldmuseum van de Bank Negara en Biomedical Museum zijn culturele hoogtepunten. Reizigers die graag willen shoppen, kunnen dat doen bij Winkelcentrum Sunway Putra en Nachtmarkt van Chow Kit. Ook Loke Mansion en Maju Junction Mall zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Kuala Lumpur
Homestay Counter 6, Block C (milan), Regalia Residence No. 2. Jl Anjung Putra, Kuala Lumpur, Selangor, 50350
In de buurt
Masjid Jamek Kampung Bahru Moskee
14 min. wandelen - 1.2 km
Winkelcentrum Sunway Putra
3 min. wandelen - 0.3 km
World Trade Centre Kuala Lumpur
7 min. wandelen - 0.6 km
Nachtmarkt van Chow Kit
7 min. wandelen - 0.6 km
SOGO-winkelcentrum
10 min. wandelen - 0.9 km
Lokaal vervoer
Station Putra KTM Komuter - 4 min. wandelen
Station Kuala Lumpur Titiwangsa - 17 min. wandelen
Subang (SZB-Sultan Abdul Aziz Shah) - 33 min. rijden
Restaurants
Go Noodle House 有間麵館
5 min. wandelen
Boat Noodle
5 min. wandelen
Sukiya Tokyo Bowls & Noodles
5 min. wandelen
Oriental Kopi
6 min. wandelen
Fly Me To Kl
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Best KL City View at Regalia Residence
Dit rookvrije aparthotel beschikt naast 2 restaurants over 2 buitenzwembaden en een fitnesscentrum. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Je vindt er ook een sauna, parkeerplaatsen en een kinderzwembad. Elk aparthotel biedt een koelkast en een microgolfoven, naast gratis wifi en een flatscreentelevisie. Een kookplaat, roomservice (beperkte tijden) en een waterkoker zijn enkele van de overige voorzieningen. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Best KL City View at Regalia Residence heeft 15 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een haardroger en een strijkplank/strijkijzer. Je kunt gebruikmaken van een koelkast en een microgolfoven op de kamer. Elke badkamer is voorzien van een bidet en gratis toiletartikelen.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.
De locatie beschikt over 2 buitenzwembaden en een kinderzwembad. Overige recreatieve voorzieningen zijn onder andere een sauna en fitnessfaciliteiten.
Gasten jonger dan 12 jaar oud worden niet tot het zwembad toegelaten.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse (MYR 20 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Gratis verblijf voor kinderen (zie details)
Kinderzwembad
Speelplaats
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Eetopties
2 restaurants
Beperkte roomservice
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Bibliotheek
Flatscreen-tv van 40 inch
Buiten
Tuin
Wasvoorzieningen
Droogkuis/wasserijservice
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Comfort
Airconditioning
Plafondventilator
Huisdieren
Geen huis- of assistentiedieren
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Kruidenier/supermarkt
Receptie met beperkte tijden
Schoonmaakservice (op verzoek) (tegen een toeslag)
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een metrostation
Dicht bij een treinstation
Direct bij een congrescentrum
Direct bij een winkelcentrum
In een zakendistrict
In het stadscentrum
Dingen om te doen
Kinderzwembad
Sportschool
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
15 units
37 etages
Gebouwd in 2015
Schoonmaakservice (op verzoek)
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 09.00 uur tot 22.00 uur.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [Homestay Cafe counter, Block C, Milan Lobby, Regalia Residence].
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
Gasten kunnen kiezen of ze zelf schoonmaken voordat ze uitchecken of MYR 50 betalen voor de schoonmaak (exacte bedrag varieert) als ze uitchecken.
Als je met de auto naar de accommodatie komt, dien je op voorhand contact op te nemen met de accommodatie (bv. voor een routebeschrijving)
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
Gebruikte handdoeken verzamelen
Het vuilnis wegbrengen
De lichten uitdoen, de deuren op slot doen en de sleutels teruggeven
Please drop your key card to the *check out box 2* neat block C and Snap a quick photo of the returned key and send it to us for confirmation.
Deposit (if any) will refund via Bank Transfer.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 6 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Contante waarborg: MYR 200.0 per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Betaald parkeren: MYR 20.00 per dag
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Schoonmaakkosten: MYR 50 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contant geld
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Gasten jonger dan 12 jaar oud worden niet tot het zwembad toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Best KL City View Regalia Residence Kuala Lumpur
Best KL City View Regalia Residence
Best KL City View Regalia Residence Apartment Kuala Lumpur
Best KL City View Regalia Residence Apartment
Best KL City View Regalia Kuala Lumpur
Best KL City View Regalia
Best Kl City View At Regalia
Best KL City View at Regalia Residence Aparthotel
Best KL City View at Regalia Residence Kuala Lumpur
Best KL City View at Regalia Residence Aparthotel Kuala Lumpur
Veelgestelde vragen
Beschikt Best KL City View at Regalia Residence over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt 2 buitenzwembaden en een kinderzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Best KL City View at Regalia Residence?
Vandaag, 10 mrt. 2026, kost een verblijf bij Best KL City View at Regalia Residence van één nacht voor twee volwassenen op 11 mrt. 2026 min. € 62, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Best KL City View at Regalia Residence?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost MYR 20.00 per dag.
Hoe laat kan ik bij Best KL City View at Regalia Residence inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid). Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Best KL City View at Regalia Residence uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Best KL City View at Regalia Residence?
Dit gezinsvriendelijke aparthotel in Kuala Lumpur ligt in de zakenwijk, op 10 minuten wandelen van Winkelcentrum Sunway Putra, World Trade Centre Kuala Lumpur en Open universiteit van Maleisië. Ook Nachtmarkt van Chow Kit en Biomedical Museum liggen op 2 km afstand. Station Putra KTM Komuter ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Station PWTC is het 7 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Best KL City View at Regalia Residence
7,4
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
6,4
Netheid
7,2
Locatie
7,0
Personeel en service
7,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 7 van 25 beoordelingen
10 - Uitstekend
7
Gastenscore: 8 - Goed. 7 van 25 beoordelingen
8 - Goed
7
Gastenscore: 6 - Redelijk. 8 van 25 beoordelingen
6 - Redelijk
8
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 25 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 25 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
8/10 – Goed
Koen, Netherlands
12 aug 2017
Positief: Comfort kamer
Prima appartement
Ruim appartement direct aan de afrit van de snelweg in Kuala Lumpur. Mooi en ruim zwembad aanwezig. Bij ons mistte enkel de extra dekens voor de slaapbanken in het appartement.
Koen
4/10 – Matig
Ashif
4 jul 2022
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Washroom with broken Bidet,soap holder, dirty commode, and untidy washroom.. linens were old and worne, rats and roachers around and inside the property, check in limited to 10PM late night travellers be aware.
No food in the court after 8PM and not a conveninet place to walk and find food.. im not booking next time for sure.!
Ashif
7 nachten verbleven in juni 2022
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
23 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in februari 2020
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
2 feb 2020
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The property is old and in not good condition. THe good thing is that the property is close to good transportation means.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in januari 2020
10/10 – Uitstekend
Md oliur
Reisde met familie
13 jan 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Md oliur
2 nachten verbleven in januari 2020
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
25 dec 2019
Negatief: Netheid
Not so clean
Overall is ok for short trip stay. No significant attraction. Toilet is bit smelly, maybe due to air from improper plumbing.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in december 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Zakenreiziger, Reisde met familie
4 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
swimming pool
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in september 2019
10/10 – Uitstekend
Expedia
Reisde met familie
30 sep 2019
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
BEST CHOICE FOR FAMILY STAY - 11PAX
JUST AVOID CHECK IN DURING PEAK CHECK OUT TIME..PARKING ACCESS CARD IS RM20/CAR AND IS NOT REFUNDABLE..UPON ENTRANCE THERE WAS A COOKIE ON THE FLOOR, MAYBE THE ROOM IS NOT PROPERLY CLEANED..RAIN SHOWER IN MASTER ROOM IS NOT WORKING..NO SMART TV AS MENTIONED..JUST FEW LOCAL CHANNELS AVAILABLE..ROOM NUMBER IS 1306..BUT OVERALL IS A MUST PLACE TO STAY FOR A FAMILY TRIP..VERY COMFY AND THE POOL IS AWESOME..
Expedia
1 nacht verbleven in september 2019
6/10 – Redelijk
Pow
16 aug 2019
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
20-30 ppl in that pool is not a nice view anymore.
For a quick business stop, it's okay. Pool view is nice in the picture, but it is overcrowded all the time.
Our room facing road/highway at the back, so it is noisy a bit. Parking is not free, RM20 per day. Guest parking is almost impossible to get.
Pow
1 nacht verbleven in augustus 2019
6/10 – Redelijk
Irene
13 jul 2019
Irene
3 nachten verbleven in juli 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
16 jun 2019
Short trip
Walking distance to Sunway Putra Mall.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in juni 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
9 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Very good service
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in april 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
27 dec 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Good place to stay for vacation with family.
Overall, the studio type room was okay for my family as we only need a room to sleep and bath, we were outside most of the time. The pool was stunning, but it is quite inconvenient for us to go to the pool as we have to go to another block from where we are staying.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in december 2018
6/10 – Redelijk
Jiseong
14 aug 2018
Positief: Comfort kamer
Negatief: Netheid
We could not check in 3pm when supposed to coming in. Swimming pool is awesome but is not that clean.
Jiseong
4 nachten verbleven in augustus 2018
10/10 – Uitstekend
Hye Jin
24 apr 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
레갈리아 레지던스
가격 대비 만족 합니다
바로 옆에 걸어서 5분거리 쇼핑센타도 있고 택시도 로비에 항시 대기 되어 있어 여러모로 편리 합니다
탑루프 수영장엔 12살 미만 어린이는 입장 불가라 그게 좀 아쉽네요
전반적으로 만족한 여행이었습니다
Hye Jin
10/10 – Uitstekend
J., hong kong
8 apr 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Good residence place
Excellent location that is next to shopping mall. Easy to grab car. Comfortable stay.
J.
4 nachten verbleven in maart 2018
10/10 – Uitstekend
SaeLi
22 jan 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
너무 좋아요~~
기대 안 하고 갔는데 너무 좋았어요ㅠㅠ 2명이었는데 넘치게 넓구요! 저는 사진에는 없는 룸이었는데 세탁기도 있어서 수영장 갔다가 빨래도 해서 넘 좋았구요! 엄청 큰 티비가 유투브가 돼서 하루종일 티비만 보고도 잘 놀았어요! 가까운 곳에 마트도 있어서 장 봐서 요리 해먹어도 돼서도 좋았어요~
SaeLi
1 nacht verbleven in januari 2018
6/10 – Redelijk
Anders
1 jan 2018
Negatief: Netheid, personeel en service
Dålig servis sa till om toa papper o handdukar flera gånger fick det inte ändå, gick och köpte skälv. Toaletter var fruktansvärt äckliga! Rekomenderad ej
Anders
6/10 – Redelijk
Jaeyong
24 okt 2017
Negatief: Netheid
최고의 풀장 뷰 그리고 .......
최고의 풀장 뷰 어떤면에선 싱가폴 마리나와 견줄 정도 . . .
하지만 풀장 물은 탁함 먹지 않도록 조심
방은 좀 오래된 한 국 콘도정도
주방 용품은 쓸만함 주방용 가위 없슴
가족과 하루 쉼 뷰 좋은 풀장과 호텔이 아닌 콘도에서 지낸다고 보면 됨
Jaeyong
1 nacht verbleven in oktober 2017
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
6 mrt 2017
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Netheid
수영장이 정말 멋져요
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
5 mrt 2017
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Negatief: Netheid
수영장 전망이 굉장히 멋있습니다
Geverifieerde reiziger
2/10 – Ontzettend slecht
Geverifieerde reiziger
15 dec 2016
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
This is a disappointment, right from parking which security didn't allow me into the estate as I do not have a Visitor Pass to getting to a "Non-smoking" Room which in fact was filled with a stench of second hand cigarette smell. The Room floor was sticky, the elevator is like a Cargo Lift. In a nutshell, if you wanna try what I've experienced. Please go ahead.
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
See Kiang
21 nov 2016
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Private property
It is a private property, I did not expect that there isn't any reception. The security would not help you to get into the apartment. You need to contact the owner. They are trying to be nice and helpful. The property is relatively modern, well maintained, nice and safe for family trip or a group of people.
See Kiang
8/10 – Goed
Umar Jaffar, India
4 nov 2016
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Negatief: Personeel en service
A Complete service apartment
It was an apartment ready completely to occupy. You think of anything, it is there for you. So tastefully done with high quality standards. Excellent space, facility, and all in perfect order.
Since it is not a hotel, nobody is available to you for anything, you will have to manage yourself. The person in charge was available on whatsapp and guided us. A helper ensured we checked in.
It is a great value for money. One harrowing experience - the person in charge was not available on phone since she was travelling, asking us to get on to whatsapp only. We just landed and had difficulty connecting our data etc.
Eventhough it was roaming, i felt the person should have spoken to us over phone comforting us. Trying to save a little, but left us in tension for half an hour. It required some human touch. The first helper could not understand a word of English, but the second one did and was sweet.
Umar Jaffar
6/10 – Redelijk
Abdul, POM
21 sep 2016
Positief: Personeel en service
Ok and close to a mall
Just an ok place. Price is in the higher side as compared to other options in KL. only took this because staying with 3 kids.