3 Towers Jalan Ampang By MYHA Homestay ligt in Kuala Lumpur. Pavilion Kuala Lumpur en Suria KLCC Shopping Centre zijn niet te missen plekken als je graag wilt shoppen. Wil je liever de populaire attracties in de buurt verkennen? Ga dan naar Berjaya Times Square. Petrosains Science Discovery Centre en Nationale Dierentuin zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Kuala Lumpur
349 Jln Ampang, T3-19-13, Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur, 55000
In de buurt
Gleneagles Kuala Lumpur
7 min. wandelen - 0.6 km
Great Eastern Mall
9 min. wandelen - 0.8 km
Taman Tasik Ampang Hilir
9 min. wandelen - 0.8 km
Ampang Point Shopping Centre
12 min. wandelen - 1.0 km
KPJ Ampang Puteri Specialist Hospital
14 min. wandelen - 1.2 km
Lokaal vervoer
Station Kuala Lumpur Kuala Lumpur - 6 min. rijden
Station Jelatek - 18 min. wandelen
Kuala Lumpur International Airport (KUL) - 55 min. rijden
Restaurants
Starbucks
2 min. wandelen
Hadramawt Kitchen
3 min. wandelen
VCR Ritchie
6 min. wandelen
The Coffee Bean & Tea Leaf
5 min. wandelen
Wafito Daily Fresh
5 min. wandelen
Over deze accommodatie
Een plek voor jezelf
Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
3 Towers Jalan Ampang By MYHA Homestay
Dit appartement beschikt over een buitenzwembad en gratis parking. Elk appartement is voorzien van een ledtelevisie met digitale zenders en een kitchenette met een koelkast, kookplaat en vaatwasser. Een bed met traagschuimmatras en luxe beddengoed bieden comfort, samen met gemakken zoals een zetelbed en een waterkoker.
3 Towers Jalan Ampang By MYHA Homestay heeft 15 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een haardroger en een strijkplank/strijkijzer. Elke kamer is uitgerust met eenpersoons zetelbedden, bureaus en eettafels. Alle bedden met een traagschuim-matras hebben luxe beddengoed. Alle kamers in dit appartement met 3,5 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat en een vaatwasser. Elke badkamer heeft een douche met een regendouche, een bidet en gratis toiletartikelen.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)). Elke ledtelevisie van 32 inch heeft digitale zenders.
Recreatieve voorzieningen van dit appartement bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
Gelijkaardige accommodaties
Fahrenheit88 - Kuala Lumpur Bukit Bintang Egypt Theme
Fahrenheit88 - Kuala Lumpur Bukit Bintang Egypt Theme
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op vaste tijden en op verzoek tegen een toeslag
Gratis beveiligd zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Kitchenette
Afwasmachine
Elektrische waterkoker
Koelkast/diepvriezer
Kookplaat
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
Extra bed: MYR 40 per dag
Luxe beddengoed
Matras van memory foam
Slaapbank
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Eettafel
Entertainment
Led-tv van 32 inch met digitale zenders
Werkplekken
Bureau
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift (86 centimeter brede deur)
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijk zwembad
Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
Rolstoeltoegankelijke lounge
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een ziekenhuis
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
15 units
Geluiddichte muren
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
Toeslag voor late check-in tussen 12.00 uur en 15.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar, sleutelkastje
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan MYR 40 per dag.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Schoonmaakkosten: MYR 90 per accommodatie, per verblijf
Vóór het inchecken dien je een waarborg van MYR 300 te betalen.
Je dient de waarborg binnen 24 uur na het boeken via overschrijving te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: MYR 150 per voertuig (enkele reis, voor maximum 3 personen)
Toeslag voor late check-in tussen 12.00 uur en 15.00 uur
Toeslag voor extra bed: MYR 40 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contant geld
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
3 Towers Jalan Ampang By MYHA Homestay Apartment
3 Towers Jalan Ampang By MYHA Homestay Kuala Lumpur
3 Towers Jalan Ampang By MYHA Homestay Apartment Kuala Lumpur
Veelgestelde vragen
Beschikt 3 Towers Jalan Ampang By MYHA Homestay over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij 3 Towers Jalan Ampang By MYHA Homestay?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij 3 Towers Jalan Ampang By MYHA Homestay inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur. Laat inchecken kan tussen 12.00 uur en 15.00 uur. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.
Tot hoe laat kan ik bij 3 Towers Jalan Ampang By MYHA Homestay uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt 3 Towers Jalan Ampang By MYHA Homestay een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van MYR 150 per voertuig.
Waar staat 3 Towers Jalan Ampang By MYHA Homestay?
Dit appartement in Kuala Lumpur ligt op 0,5 km van Gleneagles Kuala Lumpur en op 5 km afstand van KLCC Park en Petronas Twin Towers. Pavilion Kuala Lumpur ligt op 4,8 km. Station Jelatek ligt op 18 minuten wandelen en naar Station Dato' Keramat is het 21 minuten wandelen.