Vrijstaande woning in Friese stijl – Waardeert u een smaakvolle en gezellige woonomgeving? De met zorg gekozen details creëren een warme en uitnodigende sfeer. Hier voelt iedereen zich thuis. Bij mooi weer kunt u van 's ochtends tot 's avonds genieten van de zon op het ruime terras.
Open woon-/eetkamer
Slaapkamers:
1x tweepersoonsbed op de begane grond 1x tweepersoonsbed, kinderbedje + kleine zithoek 1x bovenverdieping twee eenpersoonsbedden + kleine speelhoek Alle bedden hebben verstelbare lattenbodems 2 Badkamers:
Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.: Eindschoonmaak; U moet het zelf (goed) doen Huisdieren; Niet toegestaan Bedlinnen; Available for Rent
Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen: Badhanddoeken; Available for Rent Wifi; Included
dit vakantiehuis ligt in Greetsiel. Bezoek culturele hoogtepunten Ostfriesisches Landesmuseum Emden en Dat Otto Huus. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Erlebnispark-Norddeich en Ocean Wave. Amrumbank lichtschip en Rätsel-Irrgarten-Norddeich zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Greetsiel
Zijn huisdieren welkom bij Holiday home with 3 bedrooms?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday home with 3 bedrooms inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday home with 3 bedrooms uitchecken?
Je dient om uiterlijk middernacht uit te checken.
Waar staat Holiday home with 3 bedrooms?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Greetsiel ligt op 1,6 km van Nationaal Park Niedersächsisches Wattenmeer en op 4 km van Vuurtoren van Pilsum. Ook Norder Tief en Manningaburg liggen op 15 km afstand.