Gehele woning

Stunning home in Labin

Fotogalerie voor Stunning home in Labin

Een moderne woonruimte met balkon, een bank, een eethoek en uitzicht op bergen.
Een modern terras buiten met een zwembad, lounge stoelen en een eettafel.
Een moderne keuken met een centraal eiland, zwarte stoelen en een witte eettafel.
Een moderne woonkamer met een grijze bank, een eethoek met zwarte stoelen, een keuken met witte kasten, een flatscreen televisie en een open haard.
Een tweelaags huis met een zwembad, omringd door groen en een stenen muur.

Beoordelingen

6,0 op 10 –

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Stunning home in Labin

  • Welkom in Villa Milena, een rustig vakantieresort omringd door weelderig groen met een adembenemend uitzicht op Vojak, de hoogste top van Istrië. De tuin van de villa is een oase van ontspanning en biedt een privézwembad, ligstoelen en een parasol voor jouw comfort. De overdekte zomerkeuken is uitgerust met een barbecue, koelkast en zithoek, ideaal om buiten te eten. Er is ook een kinderspeelplaats die garant staat voor plezier voor alle leeftijden en voldoende parkeergelegenheid voor uw gemak. Binnen biedt de villa een ruime woonkamer met een prachtig uitzicht op Uka en een eetkamer die uitkomt op een heerlijk balkon met zitplaatsen waar je kunt ontspannen en genieten van het landschap. De villa combineert modern comfort naadloos met de natuurlijke schoonheid van de omgeving, waardoor het een ideale uitvalsbasis is voor je vakantie in Istrië. Gelegen op een rustige locatie in de buurt van Kran, biedt deze villa een perfecte plek om je terug te trekken in de natuur terwijl je op slechts een klein eindje rijden bent van lokale voorzieningen zoals een winkel, café en restaurant. Het dichtstbijzijnde strand in Plomin ligt op slechts 7 km afstand en biedt gemakkelijke toegang tot de prachtige kustlijn van Istrië. Kran, een charmant dorp met een rijke geschiedenis, biedt een kijkje in het traditionele Istrische leven met zijn middeleeuwse kasteel en pittoreske landschap, maar is ook een toegangspoort tot de buitenavonturen van de regio. Houd er rekening mee dat deze accommodatie geen jeugdgroepen of vrijgezellenfeesten accepteert. Een jeugdgroep in deze accommodatie bestaat uit mensen van 26 jaar of jonger.



    - Gratis parkeren op locatie

    - Verbruikskosten incl.

    - Niet te huur voor jeugdgroepen

    - Bedlinnen + handdoek (inclusief)

    - Eindschoonmaak (inclusief)



    - Privé zwembad (32m2)

    - Airconditioning

    - Kinderbed: 1

    - Kinderstoel: 1

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Krsan. Ferryhaven Rabac en Festinsko kraljevstvo Grot zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Višnjan Observatorium en Rusalka's Labyrinth bezoeken. Tara's Labyrinth en Ishtar's Labyrinth zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Krsan
Meer vakantiehuizen in Krsan
Kaart
Labin

In de buurt

  • Een kustplaats in de schemering met kleurrijke gebouwen, een opvallende toren en boten die in het rustige water liggen aangemeerd.
    Kvarnergolf
    25 min. rijden - 20.5 km
  • Een kiezelstrand met helder water, een grote rots op de voorgrond en verre bergen.
    Girandella-strand
    28 min. rijden - 23.3 km
  • beach near Plomin Luka
    13 min. rijden - 10.3 km
  • Sentonina Staza-waterval
    23 min. rijden - 19.8 km
  • Strand van Rabac
    25 min. rijden - 21.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Opatija-Matulji - 38 min. rijden
  • Rijeka (RJK) - 75 min. rijden

Restaurants

  • Caffe Bar Cappuccino
    3 min. rijden
  • Bistro Pizzeria Burra
    10 min. rijden
  • X Grill & Bar
    12 min. rijden
  • Na Joge
    24 min. rijden
  • Restaurant Tomažići
    13 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Stunning home in Labin over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Stunning home in Labin?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Stunning home in Labin inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Stunning home in Labin uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Stunning home in Labin?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Krsan ligt op 20 km afstand van Kvarnergolf, Sentonina Staza-waterval en Strand van Rabac. Ook Ferryhaven Rabac en Girandella-strand liggen op 20 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Stunning home in Labin

6,0

8,0

Netheid

6,0

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie

Sehr schönes Haus, aber die Lage in der Nähe der viel befahrenen Straße war etwas laut.

Das Haus ist sehr gut ausgestattet und sehr gepflegt. Die Lage ist eher einsam. Die Ruhe ist wegen den Motorengeräuschen der Autos von der nahen Landstraße ist nicht gegeben. Die Vermieterin Milena ist sehr sympathisch und freundlich.
14 nachten verbleven in juli 2024