Boutique Hotel Marina ligt vlak bij het strand in Krk. Bezoek Frankopan Castle en Kathedraal van Maria-Hemelvaart, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Kvarnergolf en Porporela-strand. Profiteer van het feit dat je dicht aan het water ligt door deel te nemen aan activiteiten zoals duiken, het maken van een rondvaart en zwemmen. De regio biedt ook avontuurlijkere activiteiten zoals wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Krk
Obala Hrvatske mornarice 8, Krk, 51500
In de buurt
Sint Quirinus
1 min. wandelen - 0.0 km
Stadsplein van Krk
2 min. wandelen - 0.2 km
Haven van Krk Stad
5 min. wandelen - 0.5 km
Porporela-strand
6 min. wandelen - 0.6 km
Dražica-strand
11 min. wandelen - 1.0 km
Lokaal vervoer
Station Plase - 57 min. rijden
Rijeka (RJK) - 41 min. rijden
Restaurants
Bistro Neptun
6 min. wandelen
King’s Caffe
4 min. wandelen
Konoba La Marinera
5 min. wandelen
Caffe Bar Mare
1 min. wandelen
Mali Nono
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Boutique Hotel Marina
Hotel met een chique stijl en een boetiekstijl
Overweeg een verblijf bij Boutique Hotel Marina en geniet van een terras, een koffiebar/café en een droogkuis/wasserijservice. Naast een bar en een restaurant, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Gratis parkeerplaatsen
Een lift, een kluis bij de receptie en een 24-uurs receptie
Rookvrije accommodatie en gratis kranten
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Boutique Hotel Marina hebben leuke voordelen zoals luxe beddengoed en airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Badkamers met gratis toiletartikelen en haardrogers
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Voorzieningen
24-uursreceptie
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Badkamer
Badjassen
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met kabelzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Minibar
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Kluisje
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Als je met de auto naar de accommodatie komt, dien je op voorhand contact op te nemen met de accommodatie (bv. voor een routebeschrijving)
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 15 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal
Kinderen en extra bedden
Bij deze accommodatie worden alleen volwassenen toegelaten.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 15 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Marina Krk
Marina Krk
Boutique Hotel Marina Krk
Boutique Hotel Marina
Boutique Marina Krk
Boutique Hotel Marina Krk
Boutique Hotel Marina Hotel
Boutique Hotel Marina Hotel Krk
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Boutique Hotel Marina?
Ja, bij dit hotel zijn honden en katten toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 15 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Boutique Hotel Marina?
Vandaag, 10 mrt. 2026, kost een verblijf bij Boutique Hotel Marina van één nacht voor twee volwassenen op 6 apr. 2026 min. € 275, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Boutique Hotel Marina inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Boutique Hotel Marina uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Boutique Hotel Marina?
Dit in modieuze stijl hotel ligt vlak bij het strand, vlak bij Kvarnergolf, Sint Quirinus en Kathedraal van Maria-Hemelvaart. Frankopan Castle en Stadsplein van Krk liggen op enkele stappen afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Boutique Hotel Marina
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
9,6
Locatie
9,4
Personeel en service
9,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 42 van 55 beoordelingen
10 - Uitstekend
42
Gastenscore: 8 - Goed. 10 van 55 beoordelingen
8 - Goed
10
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 55 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 55 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 55 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
8/10 – Goed
Orell
Reisde met een groep
17 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Orell
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Christina
17 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We enjoyed it staying with you!
Christina
2 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Anthony
Reisde met partner
26 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We met the owner -
What a class act!
Was going to stay one day ended up staying 4.
Hotel is the best location in Krk- if you like to have view, be by all the restaurants and take boats out. I have stayed 150 nights in hotels this year. Many hotels in Europe have terrible AC this does not. Rooms are very spacious. I can be highly critical of a hotel - and had no complaints. Krk is a great hidden gem as is this hotel. Great owner.
Anthony
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Tim
16 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room and staff were wonderful
Tim
1 nacht verbleven in mei 2025
8/10 – Goed
Michael Robert
Reisde met familie
4 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Michael Robert
3 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Thomas
28 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
We were there for four days and the personalized service was amazing
Thomas
3 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Zsolt
Reisde met familie
14 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A hotel makulátlan tiszta. A személyzet előzékenyen és nagyon kedves.
Zsolt
1 nacht verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Lucia
Reisde met huisdieren, Reisde met familie
13 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super nett, sehr Tierfreundlich..
Einfach perfekt
Lucia
1 nacht verbleven in juni 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Frederik
Zakenreiziger
31 mrt 2024
Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Unpraktisch und falsch beschrieben! KEINE ANFAHRT MÖGLICH! Wie man so schön sagt...Jugo Betrugo :)
Wir haben in der Eile gebucht, da wir vor dem nächsten Termin unser Gepäck abgeben wollten. Aber Achtung!
Kein Parkplatz am Hotel! Es hat geschüttet ohne Ende und unser Auto war bis oben hin voll. So kann man ein Auto nicht auf einem öffentlichem Parkplatz abstellen. Auch ist es nicht möglich bei strömendem Regen eine Wanderung zum Hotel durch die Altstadt zu unternehmen. Wir haben versucht umgehend zu stornieren, aber die sind so Arm und hinter jedem Cent her dass die keinen Millimeter entgegen kommen!
Frederik
1 nacht verbleven in maart 2024
10/10 – Uitstekend
Nancy C
15 sep 2023
Positief: Voorzieningen
Wonderful employees and awesome breakfast served in morning
Nancy C
1 nacht verbleven in september 2023
10/10 – Uitstekend
john
16 okt 2022
john
1 nacht verbleven in oktober 2022
10/10 – Uitstekend
Zoran Kata
5 sep 2022
Zoran Kata
3 nachten verbleven in augustus 2022
10/10 – Uitstekend
Georg
25 jun 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Tolles Frühstück - Super Personal / Zimmer/ Lage
Georg
1 nacht verbleven in juni 2022
10/10 – Uitstekend
Mathias
8 nov 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
kurz Trip Kroatien
super Hotel direkt am Meer mit toller Aussicht
Frühstück war auch super und sehr freundliches Personal.
Hotel ist gut gelgen zu den Restaurants.
Mathias
2 nachten verbleven in oktober 2021
10/10 – Uitstekend
Daniel
18 okt 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice stay in Krk
Loved the room, 104, and balcony with a view out to the harbor. Close walk to old town. Breakfast was good with choice of eggs. Parking was on site was done by calling their number and them lowering the barrier to enter the restricted zone. Initially had to park in a lot and then walk to hotel to get this sorted out and check in. Staff helpful. Would stay again if in Krk.
Daniel
2 nachten verbleven in oktober 2021
10/10 – Uitstekend
Michael
Reisde met partner
14 okt 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Das Hotel hat eine tolle Lage direkt am Wasser und Pier.
Vor allem die Zimmer in der 1. Etage mit einem großen Balkon und freiem Blick aufs Meer sind hervor zu heben.Ebenso der große TV Bildschirm mit vielen deutschsprachigen Programmen in bester Qualität. Angenehm, wenn die Bora mal zu heftig bläst.Es gibt eine große verglaste Terrasse ( m. Möglichkeit zu öffnen) auf der man frühstücken und essen kann. Der Service ist freundlich und kompetent. Allerdings verfügt das Hotel weder über Sauna, Pool etc. dafür sind die Badestrände am Meer in unmittelbarer Nähe. Eine rückwärtige Tür führt direkt auf die pittoresken Altstadtgassen mit Boutiquen und Restaurants. Wir haben unseren Aufenthalt sehr genossen und würden das Hotel jederzeit weiter empfehlen.
Michael
7 nachten verbleven in oktober 2021
10/10 – Uitstekend
Anita
5 okt 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Urlaub im Hotel Marina
Wir hatten ein tolles Zimmer mit Balkon, Meerblick und Liegen!
Das Hotel liegt in der Fußgängerzone und somit sehr Zentral.
Leckeres Frühstück und tolles Abendessen mit sehr gutem Wein!
Das Personal ist sehr Freundlich und Hilfsbereit!
Anita
2 nachten verbleven in september 2021
10/10 – Uitstekend
Martin
7 sep 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sehr stilvoll. Super Lage. Hervorragender Service.
Martin
1 nacht verbleven in september 2021
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
14 okt 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
wonderful stay
We had a wonderful stay. Room was perfect size and clean. Service was great. Terrace was nice with a pretty view of the port. Many restaurants right next to the hotel.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in oktober 2020
10/10 – Uitstekend
Andrea
16 aug 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Igényes hotel
Óvárosban közvetlen a kikötőben található kis szálloda. Kiváló kiszolgálással. A parkolás a közelben nyilvános helyen a rendszám megadásával ingyenes.
Andrea
4 nachten verbleven in augustus 2020
10/10 – Uitstekend
Jasna
4 jul 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lovely hotel. Centrally located, clean, great service. Would definitely stay again.
Jasna
1 nacht verbleven in juni 2020
10/10 – Uitstekend
Alexandre
30 dec 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Le restaurant de l’hôtel propose une belle cuisine et de belles références en cave
Alexandre
1 nacht verbleven in december 2019
10/10 – Uitstekend
Ray
Reisde met familie
29 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ray
5 nachten verbleven in oktober 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
29 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beliggenheden lige ved lille havn, udsigten fra værelset.
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in september 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
16 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten