Résidence le prestige ligt in Kribi. Bezoek Haven van Kribi en Kribi Golf & Country Club als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Chutes de la Lobé en Lobé-watervallen.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Résidence le prestige?
Vandaag, 5 nov. 2026, kost een verblijf bij Résidence le prestige van één nacht voor twee volwassenen op 6 nov. 2026 min. € 36, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Résidence le prestige inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Résidence le prestige uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Résidence le prestige?
Dit appartement in Kribi ligt op 4,8 km van Debarcadère Mboa Manga en op 10 km afstand van Haven van Kribi en Vuurtoren van Kribi. Ook Kribi Golf & Country Club en Chutes de la Lobé liggen op 10 km afstand.