Best Hotel bevindt zich in Jordan, een wijk in in Kowloon, en ligt vlak bij een metrostation en vlak bij het strand. Trek de natuur in bij Victoria Harbour en Kowloon Bay. Bezoek Ocean Park en Hongkong Disneyland® Resort als je de populaire bezienswaardigheden van het gebied niet wilt missen. Ook Nathan Road-winkelgebied en Harbour City zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Kowloon
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Voorzieningen
Virtuele receptie
Waterkoeler
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (eenmaal per verblijf)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Entertainment
Flatscreen-tv
Meer
Airconditioning
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 16
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en een toegangscode te ontvangen. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren.
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
Het is verplicht om de mobiele app van de accommodatie, whatsapp/wechat, te downloaden voor je incheckt
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert mobiele betalingen
Deze accommodatie verstrekt geen wegwerpartikelen, zoals kammen, sponzen, scheermesjes, nagelvijlen en schoenpoets
Overige info
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Best Hotel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Best Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Best Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Best Hotel?
Dit pension ligt in Jordan, op 15 minuten wandelen van Nathan Road-winkelgebied, Victoria Harbour en Harbour City. Ook Kowloon Bay en Lan Kwai Fong liggen op 5 km afstand. Station Hongkong Jordan ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Station Hongkong-Yau Ma Tei is het 10 minuten wandelen.