Particuliere eigenaar
Anupraas Resort
Fotogalerie voor Anupraas Resort





Beoordelingen
8,0 op 10 –
Zeer goed
Populaire voorzieningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Alle foto's voor Superior tweepersoonskamer laden

Superior tweepersoonskamer
Hoogtepunten
Airconditioning
Een privébadkamer
Lokale maaltijdbezorging
Een printer
Massages in de kamer
Een computerscherm
Dagelijkse huishoudservice
Kinderboeken
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Lansdowne, Bair Gaon, Dewalkhal, Lansdowne, Uttrakhand, 246155
In de buurt
- St. Mary's Church21 min. rijden - 9.3 km
- Gandhi Park25 min. rijden - 10.8 km
- Shree Sidhbali-tempel52 min. rijden - 34.5 km
Restaurants
- Kaludanda Café22 min. rijden
- Tipsy Cafe28 min. rijden
- Angaar Kitchens20 min. rijden
- Chauhan Restaurant34 min. rijden
Over deze accommodatie
Anupraas Resort
Gelijkaardige accommodaties

Windsor Cottages
Windsor Cottages
- Huisdiervriendelijk
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
- Zakelijke services
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 1 beoordeling
De prijs is € 31
inclusief belastingen en toeslagen
10 mrt - 11 mrt
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Waarborg: INR 5000 per accommodatie per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
Registratienummer van de accommodatie yes
Overige info
Bij overnachtingen op 24 december is het tarief voor het traditionele galadiner op kerstavond bij de weergegeven totaalprijs inbegrepen.
Bij overnachtingen op 31 december is het tarief voor het traditionele Oudejaarsavond-galadiner inbegrepen bij de weergegeven totaalprijs.
Bij overnachtingen op 14 februari zijn de kosten voor het traditionele Valentijnsdag-galadiner in de weergegeven totaalprijs inbegrepen.
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
8,0








