Mikri Poli ligt aan het strand in Kos. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Kefalos-strand en Igroviotopos Alikis. Daarnaast kun je ook Het Folkloremuseum en Nisyros Archaeological Museum bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Reis je met kinderen? Overweeg dan Hippocrates Tuin Cultureel Centrum en Lido Water Park. Bekijk onze reisgids voor Kos
KARDAMENA,, Kos, Aegean Islands, 85302
In de buurt
beach near Xanthou
2 min. wandelen - 0.2 km
Kardamena Beach
19 min. wandelen - 1.6 km
Kardamena-haven
3 min. rijden - 1.9 km
Het Folkloremuseum
4 min. rijden - 2.3 km
beach near Καρδάμαινα
4 min. rijden - 2.7 km
Lokaal vervoer
Kos (KGS-Internationale luchthaven Kos Island) - 13 min. rijden
Restaurants
Blue Note
18 min. wandelen
Lovemade
18 min. wandelen
Black Magic
15 min. wandelen
Lobby Bar
8 min. wandelen
Slammers
14 min. wandelen
Over deze accommodatie
Mikri Poli
Hotel met een luxe stijl en een all-inclusive formule
Bij Mikri Poli zijn er de volgende voorzieningen: gratis ontbijt, een poolbar en shoppen ter plaatse. Dit hotel is fantastisch om van de zon te genieten met een ligging aan het strand en ligstoelen. Ga lekker eten bij een van de twee restaurants ter plaatse. Ze serveren er ontbijt, lunch en diner, en je geniet er van barbecuegerechten. Gratis wifi in de kamer, een koffiebar/café en een tuin zijn beschikbaar voor alle gasten.
Andere voordelen zijn:
2 buitenzwembaden en een kinderzwembad met parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen
Fietsverhuur, tennisbanen en een babysitter/kinderoppas (toeslag)
Hulp bij uitstappen/tickets, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en parasols
Kamervoorzieningen
De 200 kamers zijn inclusief voordelen zoals gemeubileerde balkons en airconditioning, naast extra's zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Extra bedden en gratis kinderbedden
Badkamers met badkuipen of douches en haardrogers
Flatscreentelevisies van 20 inch met satellietzenders
Koelkasten, koffiezetapparaten/waterkokers en telefoons
All-inclusive details
Dit hotel is all-inclusive. Het eten en drinken ter plaatse is bij de kamerprijs inbegrepen (er gelden mogelijk beperkingen).
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijt beschikbaar
2 restaurants
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
Laurell
Pool House
Refresh Pool Bar
SENTIDO Blue Bar
Dingen om te doen
2 buitenzwembaden
Basketballen
Biljart/pooltafel
Fietsenverhuur
Fitnesslessen
Kinderclub
Kinderzwembad
Speeltuin
Spelletjesruimte
Tennis
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Winkelen
Gezinsvriendelijk
2 buitenzwembaden
Babybed in de kamer
Extra bed
Kinderactiviteiten onder toezicht
Kinderclub
Kinderopvang (toeslag)
Kinderzwembad
Koelkast op de kamer
Snackbar/delicatessenwinkel
Speeltuin
Spelletjesruimte
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Buiten
Aan het strand
Parasols bij het zwembad
Strandlakens
Strandparasols
Strandstoelen
Tuin
Meer
1 gebouw
2 etages
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Extra bed
Gratis babybed
Badkamer
Bad of douche
Haardroger
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv van 20 inch met satellietzenders
Eten en drinken
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Kluisje
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 14.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 20
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 4.00 per accommodatie, per nacht.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 15.00 per accommodatie, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 20
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Beschikt Mikri Poli over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt 2 buitenzwembaden en een kinderzwembad.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Mikri Poli inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Mikri Poli uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Voor een bedrag van EUR 20 kun je laat uitchecken.
Is Mikri Poli all-inclusive?
Ja, dit is een all-inclusive accommodatie.
Waar staat Mikri Poli?
Dit hotel in Kos ligt aan het strand, binnen 2 km afstand van Kardamena-haven en Het Folkloremuseum. Ook Lakitira strand en Paschalis Beach liggen op 3 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Mikri Poli
7,4
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,0
Netheid
6,6
Locatie
8,0
Personeel en service
7,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 21 beoordelingen
10 - Uitstekend
2
Gastenscore: 8 - Goed. 14 van 21 beoordelingen
8 - Goed
14
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 21 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 21 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 21 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
Patrick
16 sep 2014
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Prima all inclusive hotel
Mikri Poli Kos hoort tot een keten van 'family friendly' hotels. Er is dan ook uitgebreide aandacht voor de kinderen met een kidsclub en een waterparadijs met glijbanen. Personeel is vriendelijk en behulpzaam. Eten gaat door middel van buffetten. Er is volop keus en het gebodene is smakelijk en vers.
Het complex is groots opgezet en ligt tegen een helling aan. Dat betekent in sommige gevallen flink trappen lopen als je een kamer hebt het verst van de receptie af. Eventueel kan personeel je brengen met een golfkarretje. Kamers zijn netjes en schoon.
Aan de rand van het terrein waren bouwwerkzaamheden. Gevolg was dat er vanaf 7 uur bouwgeluiden klonken aan die kant. En op sommige plekken hing een rioollucht. Daar moeten ze echt wat aan doen.
Patrick
Geverifieerd
8/10 – Goed
Les
3 okt 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent value for money
We are just home from 4 nights at this hotel. It was very reasonably priced and we were pleasantly surprised at how lovely to hotel was, beautiful views of the sea and neighbouring islands, friendly staff, lovely rooms and water park is great fun! We would def return again. Food wasn't always to our taste but excellent choices and lots on offer for kids and adults! Very impressed in general.
Les
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Giulia
25 sep 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ottimo hotel
Ho soggiornato in questo hotel con la mia famiglia. L'hotel è molto moderno, nuovo. La pulizia delle parti comuni dovrebbe essere un pò migliorata, ma nel complesso è pulito. Il cibo è adeguato al tipo di formula scelta (tutto incluso).La sala ristorante è molto ampia e bella. Il personale dell'hotel è molto gentile, soprattutto gli animatori.
Giulia
Geverifieerd
8/10 – Goed
sarah
5 okt 2013
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great service, location and facilities.
Close to Kardemenia town and beach. We went all inclusive and it was great value for money. The meals were themed each night and a great variety and choice for all.
The animation team kept adults and kids entertained.
Thoroughly relaxing and recomend.
sarah
Geverifieerd
8/10 – Goed
Francesco
21 aug 2013
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ottima soluzione qualità prezzo!
Ottima struttura con camere molto pulite e spaziose. Cibo ben cucinato e vario.
Unica pecca la mancanza di aria condizionata al ristorante che in alcuni momenti diventa una sauna.
Francesco
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Δυσαρεστημένος έλληνας
20 aug 2013
Positief: Comfort kamer
Negatief: Netheid
Ποιότητα φαγητού και αίσθηση του φτηνού
Ενώ είχα όλη την καλή διάθεση και επέλεξα το ξενοδοχείο μεταξύ άλλων επιλογών με απογοήτευσαν τα παρακάτω. Φτηνού επιπέδου υπηρεσίες, απο την ποιότητα του φαγητού μέχρι τον καθαρισμό των δωματίων. Μόνιμη ενόχληση της δυσάρεστες μυρωδιας της αποχέτευσης. Η ποιότητα του φαγητού για τους έλληνες έιναι τουλάχιστον κακή. Υπήρχαν ημέρες που δε φάγανε καθόλου. Σημείωση δε φάγανε ποτέ στις 10 μέρες γεύμα και δείπνο μαζί. Ακόμα και ο καφές το πρωι ήταν νερών ενός όπως και το κρασί η τα αναψυκτικά. Καλύτερα θα αν να μη δίνετε καθόλου τέτοιας ποιότητας ποτά και αναψυκτικά και να τα πληρώσαμε ξεχωριστά. Γενικά θα έπρεπε να αναφέρεται οτι τι ξενοδοχείο δεν κάνει για ´ελληνες, γιατι έχουν αλλα πρότυπα στις διακοπές. Θα μπορούσατε με λίγα απλά πράγματα να αφήναμε καλύτερες εντυπώσεις στους πελάτες. Κλείνοντας η καθαριότητα για μια οικογένεια που διαμένει 10 νύχτες σε ενα χώρο η καθαριότητα ειναι σε πρώτη ποτεραιτλοτητα. Υπήρχαν 3-4 μέρες που δεν έιχαμε διαθέσιμες πετσετες και σε μια μέρα δεν έγινε καθόλου καθαρίοτητα. Πράγματα απίθανα που δεν έχω συναντήσει σε κανένα σημείο του κόσμου, για ξενοδοχείο 5 αστέρων. Λυπάμαι πραγματικά γιατι το προσωπικό πήγαν παρά πολυ εξυπηρετικό και πρόθυμο αλλα ανίκανο να νοστιμισει το νερουλο και πικρό pan cake !!! Ακολουθούσαν οδηγίες προφανώς οι άνθρωποι. Τέλος φιλική συμβουλή. Τουλάχιστον μη νερών είτε τον πρωινό καφέ. Αφήστε τον κάθε πελάτη να το κάνει μόνος του.
Δυσαρεστημένος έλληνας
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
13 aug 2013
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hôtel tr ès correct
Dans son ensemble l'hôtel et le cadre étaient très agréable et confortable.
Cependant, la nourriture était peu variée et s’apprêtait plutôt à une cuisine anglo-saxonne.
De plus l'eau était imbuvable.
Donc seul bémol la nourriture, sinon de très bonnes vacances.
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
8/10 – Goed
viggo
3 aug 2013
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
veldig bra familiehotell.
Fin familietur for to voksne og to ungdommer.
Flotte aktiviteter/konkurranser.
stort bassengområde med god plass.
Strand med med varierende sand og stein grunn.
viggo
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
24 jul 2013
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Stilrent hotell, med god mat og god service.
Stilrent hotell, god mat, og særdeled god service.
Noe irriterende animations-team som aldri sluttet å spørre om man villle være.med på aktiviteter selv om man alltid sa nei. Et godt tilbud til barn, men la de som bare vil slappe av være i fred.
Anbefaler dog hotellet foralle, men kanskje helst familier!
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
8/10 – Goed
Terje
17 jul 2013
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bra
Generelt bra standard, god mat, god service, underholdning på kvelden. Kan anbefales, terningkast 5
Terje
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
15 jul 2013
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
ottimo x tutti,giovani ,famiglie,single
un hotel bello,moderno,sanno trattare bene gli ospiti....gradevole
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
6/10 – Matig
Mattia
8 jul 2013
Positief: Netheid
Si perdono in un bicchiere d'acqua
Partendo dal principio. La camera assegnataci non era quella per cui avevamo pagato. Ci è stata cambiata il secondo giorno nel pomeriggio. Per uno che si ferma una settimana lo trovo un intoppo fastidioso. Expedia segnala una categoria di 5 stelle quando solo all'arrivo abbiamo scoperto che in realtà le stelle sono 4. L'hotel è immerso nella puzza di fogna, non abbiamo capito se è un problema saltuario o meno, sta di fatto che per tutta la settimana è stato così. Si paga tutto ciò che non è specificato, compresa la cassaforte in camera: 15€ a settimana, persino la bilancia per pesare le valige alla reception è a pagamento. Il personale è sempre molto cordiale e sorridente anche se mi sarei aspettato di più a seguito dell'errore nell'assegnazione della stanza. Nel complesso siamo rimasti delusi.
L'animazione italiana, per quanto non abbiamo partecipato alle attività, ci è sembrata molto preparata e professionale. Mai insistente.
Kardamena è carina. Ad esclusione del consumismo sfrenato in stile inglese che si respira nel centro della cittadina. Una buona posizione per raggiungere le varie località di interesse dell'isola. Il mio consiglio è di cercare un hotel magari più piccolo e a conduzione familiare.
I greci sono persone squisite e molto ospitali, alloggiare in hotel come questo rischia di farvi perdere questo aspetto a mio parere importantissimo.
Mattia
Geverifieerd
8/10 – Goed
Francesco
23 jun 2013
Positief: Netheid, personeel en service
Buon punto base per visitare l'isola
Albergo non paragonabile ad un vero 5 stelle; massimo 3! Nonostante questo, personale molto cordiale e disponibile, struttura recente e moderna. Buona pulizia delle camere. Materassi a molle poco confortevoli. Grande disponibilità di frutta durante i pasti e discreta varietà di cibi "internazionali". Formaggio feta buonissimo sempre disponibile. Ottima la birra alla spina. Wifi a pagamento nelle camere e gratuito nella zona bar/reception; occhio, la sera tutti cercano di connettersi e anche solo consultare la posta risulta quasi impossibile. Auto indispensabile se si desidera visitare l'isola, ne vale la pena.
Francesco
Geverifieerd
6/10 – Matig
Gabriele
31 mei 2013
Positief: Personeel en service
Maximal 3 Sterne.
Klimaanlage bei Ankunft defekt. Reparatur erst nach drei Tagen und einigen Gesprächen. Zimmer an zwei Tagen nicht gemacht. All inklusive bis 23:00. Das Essen war zum großen Teil gewöhnungsbedürftig. Mann musste Wartezeit in kauf nehmen weil das Küchenpersonal nicht nachkamm. Und die Getränke (Fanta, Cola, Wasser, usw)schmeckten nach nichts.
Gabriele
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
20 aug 2012
Positief: Netheid, comfort kamer
Negatief: Personeel en service
Helt OK
Vi har en uke på Kos, hvor av vi sov på to forskjellige hoteller. Begge hotellene var fem stjernes og prisen var den samme, men kvaliteten på det andre hotellet (Iberostar Odysseus Astir) var gjevnt over ganske mye bedre enn på dette...
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
8/10 – Goed
Barnefamilie
21 jul 2012
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Flott familiehotell
Meget bra hotell med bra service, mye forskjellige aktiviteter både for store og små. Solsenger med parasoll til alle, i rolige og trivelige omgivelser. Fin badestrand like ved. Inkluderende guider som også skapte god stemning på dagtid og stod for underholdning på kveldstid. Vi var veldig fornøyd med kjøkkenet på hotellet. Alle måltidene var varierte, god kvalitet og servert på en delikat og renslig måte. Litt trekk for harde madrasser i senger og litt lite sitteplasser utenfor baren på kveldstid.
Barnefamilie
Geverifieerd
8/10 – Goed
Maria
16 jul 2012
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
god værlse ikk god driks og mal
mal var ikk det beste,drinks var med klorvand. vi har betalt alt incl.men har spist fler gang ikk i hotel og har købt selv drinks .
Maria
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
U72sbn
18 jun 2012
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bel emplacement à proximité des bars et des restos
Hôtel à conseiller pour la qualité du service et de la nourriture. De plus il est très moderne et très bien situé. Très bon rapport qualité prix !
U72sbn
Geverifieerd
8/10 – Goed
spencer
13 jun 2012
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
spencer. kent
On arrival was greeted personally and shown to our room,
Our sea view was perfect but if u don't like steps ask for a room on a lower tier.
Food good and not to busy.Maid service good extra large pool good for kids over1.4 tall
spencer
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Geverifieerde reiziger
17 aug 2013
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Sabrina
7 jul 2013
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer