Het vakantieappartement Sonneneck is een van onze drie kleinere appartementen in het huis. De appartementen Seeguck, Sonneneck en Sonnenwinkel zijn perfect ingericht voor twee personen. Sonneneck heeft een kleine keuken met een oven en een ruime, lichte eethoek. Vanuit de woonkamer, met een prachtige eikenhouten vloer, heeft u toegang tot het grote, overdekte balkon – een buitenruimte van 's ochtends vroeg tot 's avonds laat. Het appartement is voorzien van satelliet-tv, wifi, een douche, een föhn, zachte handdoeken en een radio. Roken is niet toegestaan in het appartement. Indeling:
Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.: Eindschoonmaak; U moet het zelf (goed) doen Huisdieren; Niet toegestaan Bedlinnen; Available for Rent
Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen: Badhanddoeken; Available for Rent Wifi; Included
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Konstanz. Bezoek Haven van Konstanz en Bodensee-Therme Konstanz als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Mainau en Wollmatinger Ried. Schmuggler Bucht en SEA LIFE Konstanz zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Konstanz
Friedrichshafen (FDH-Friedrichshafen - Lake Constance) - 54 min. rijden
Restaurants
Mensa
9 min. rijden
Meera
6 min. rijden
Doppio
8 min. rijden
Uferlos
7 min. rijden
Syrtaki
6 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Holiday apartment with 1 bedroom?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday apartment with 1 bedroom inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday apartment with 1 bedroom uitchecken?
Je dient om uiterlijk middernacht uit te checken.
Waar staat Holiday apartment with 1 bedroom?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Konstanz ligt op 2 km afstand van Strandbad Horn, Bodensee-stadion en Schmuggler Bucht. Ook Bodensee-Therme Konstanz en Casino Constanz liggen op 3 km afstand.