dit appartement ligt vlak bij het strand in Koksijde. Geniet van de prachtige natuur bij Schipgatduinen en Natuurreservaat Ter Yde. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Plopsaland De Panne en Nationaal Visserijmuseum. Aquafun en Zwembad Vita Krokodiel zijn ook een bezoek waard. Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals vissen. Bekijk onze reisgids voor Koksijde
Oostende (OST-Internationale luchthaven Oostende-Brugge) - 41 min. rijden
Restaurants
Tearoom 't Zand
5 min. wandelen
Dock-Plage
10 min. wandelen
't Zoet Genot
5 min. wandelen
Amadeus
6 min. wandelen
't Goed Gevoel
9 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Apartment With Balcony and sea Views?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 30 per nacht.
Hoe laat kan ik bij Apartment With Balcony and sea Views inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment With Balcony and sea Views uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment With Balcony and sea Views?
Dit appartement ligt vlak bij het strand, op 2 km afstand van Strand Oostduinkerke, Schipgatduinen en Strand van Koksijde. Ook Natuurreservaat Ter Yde en Nationaal Visserijmuseum liggen op 3 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.