Genieten van frontaal zeezicht? Dit kan, het appartement is gelegen op de 1ste verdieping van Residentie ´Horizon´.
Je komt terecht in de aangename en verzorgde woonkamer met toegang tot het terras, waar je zicht hebt over het strand. De aparte keuken is ingericht met doorgeefluik naar de woonkamer/eetplaats. Verder zijn er 2 slaapkamers en 1 blinde kamer. De badkamer is voorzien van een ligbad en een enkele wastafel. Er is een fietsenberging, lift en parking aanwezig.
Troeven
- Parking inbegrepen
- Prachtig frontaal zeezicht
- Prijzen alles inbegrepen: verzekering, dossierkosten en normaal verbruik
dit appartement ligt bij de zee in Koksijde. Geniet van de prachtige natuur bij Schipgatduinen en Natuurreservaat Ter Yde. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Plopsaland De Panne en Nationaal Visserijmuseum. Cabourduinen en Aquafun zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Koksijde
Oostende (OST-Internationale luchthaven Oostende-Brugge) - 46 min. rijden
Restaurants
Siska
2 min. rijden
Belle-Vue
4 min. wandelen
Koksijde Yachting Club
3 min. rijden
Beach Village/Bar
3 min. rijden
Atlantic
11 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij 3 bedroom accommodation in Sint Idesbald?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij 3 bedroom accommodation in Sint Idesbald inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 3 bedroom accommodation in Sint Idesbald uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat 3 bedroom accommodation in Sint Idesbald?
Dit appartement ligt bij de zee, op 2 km afstand van Strand van Koksijde, Stadhuis van Koksijde en Abdijmuseum Ten Duinen. Ook Onze-Lieve-Vrouw-ter-Duinenkerk Koksijde-Bad en Schipgatduinen liggen op 3 km afstand.