Shimizu Kuniaki’s Paradise of Forest and Lake ligt in Fujikawaguchiko. Bezoek Fuji-Q Highland, een populaire attractie, of trek de natuur in bij Kawaguchimeer en Nationaal Park Fuji-Hakone-Izu. Speelgoedmuseum Kitahara – Kawaguchimeer en Sierstenenmuseum van Yamanashi zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Fujikawaguchiko
Shimizu Kuniaki’s Paradise of Forest and Lake biedt onder andere een terras. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Gratis parkeerplaatsen
Rookvrije accommodatie en barbecues
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Shimizu Kuniaki’s Paradise of Forest and Lake bieden veel comfort met airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Voorzieningen
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Geen schoonmaakservice
Buiten
Barbecue
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Tandenborstel en tandpasta
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Toegang via buitengalerij
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 21.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je JPY 3000 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 5 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: JPY 3000 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Brandhouttoeslag: JPY 800 per accommodatie per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Honden dienen in gemeenschappelijke ruimtes aangelijnd te blijven. Honden dienen in een reismand te worden gehouden wanneer ze niet zijn aangelijnd en dienen in de kamers in een reismand bij de deur te blijven. Je dient van tevoren contact op te nemen met de accommodatie voor het volledige huisdierbeleid en om regelingen te treffen om je huisdier mee te nemen.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Shimizu Kuniaki’s Paradise of Forest and Lake?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van JPY 3000 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Shimizu Kuniaki’s Paradise of Forest and Lake?
Vandaag, 21 aug. 2026, kost een verblijf bij Shimizu Kuniaki’s Paradise of Forest and Lake van één nacht voor twee volwassenen op 11 sep. 2026 min. € 126, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Shimizu Kuniaki’s Paradise of Forest and Lake inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Shimizu Kuniaki’s Paradise of Forest and Lake uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Shimizu Kuniaki’s Paradise of Forest and Lake?
Deze lodge in Fujikawaguchiko ligt op 1,7 km van Openluchttheater van Kawaguchiko en op 5 km afstand van Fuji-Q Highland en Kawaguchimeer. Ook Forest Mall en Bezoekerscentrum van Fuji liggen op 3 km afstand.