
Independent-accommodaties in Ko Chang
- Verander van gedachtenBoek hotels met gratis annulering
- Wees kieskeurigZoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd
Bekijk de prijzen voor deze datums
Vandaag
16 okt - 17 oktMorgen
17 okt - 18 oktDit weekend
16 okt - 18 oktVolgend weekend
23 okt - 25 oktBespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld
De beste hotelbeoordelingen voor Ko Chang
Coconut Beach Resort
8/10 Goed
"Voor 37,50 per nacht geheel niet teveel. 7 nachten er verbleven. Je ziet dat het resort wel iets verouderd is maar ze zijn ook bezig met opknap werkzaamheden . Ontbijt best uitgebreid. Vooral het Thaise. En ook goed. Maar voor het Amerikaans/Europees ontbijt mag er wat meer keuze zijn dan alleen op verschillende manier bereide eieren en jam. Hetzelfde restaurant is vanaf ‘s middags ook open voor lunch en diner. 2 avonden aan het strand er gegeten en 3x ‘s middags tussen het zonnen door iets genuttigd voor de lunch. Gewoon goed en lekker. Kamers netjes. Ik vind het niet nodig dat iedere dag mijn kamer schoongemaakt wordt. Ik kan zelf ook mijn dekbed dichtslaan en handdoeken kunnen best langer dan 1 dag mee. Maar als je de kaart ophangt dat er niet schoongemaakt hoeft te worden hangt er later wel een tasje met water en toiletpapier aan je deur. Personeel vriendelijk en waar nodig was behulpzaam. Ik geef 4 sterren maar mogen er zeker 4,5 zijn"
Nest Sense Resort
10/10 Voortreffelijk
"Prive kamer met eigen zwembad is waanzinnig. Personeel super vriendelijk vooral Na Vik bij ontbijt. Schoonmaken kamer kan beter. Niet alleen bed op maken, maar ook goed stofzuigen en zorgen dat vuil, glaswerk etc opgeruimd zijn en of aangevuld. Kamers van deze prijsklasse verdienen een koffie capsule machine op kamer ipv “vieze” oplos koffie in sticks. Restaurant gewoon geen concept. Tot bijna 3,5x duurder f&b tov de restaurants op 2 min lopen. Maak het aantrekkelijk met top beleving en anders dan de “straat” dorpje is klein maar in de buurt met songtow kom je snel en gemakkelijk op andere plekken"
SYLVAN Koh Chang
8/10 Goed
"Mooi complex, algemene ruimtes echt prachtig, zeer goed ontbijtbuffet. Nadelen: het complex is erg groot en de ligging van onze kamer lag zo'n 10 minuten af van de ontbijtzaal als je geluk had. We gaat een soort van kabeltrein, maar was die net voor je neus weg dat moest je zeker 15 minuten wachten. De prijzen voor drankjes extreem duur in vergelijking met de prijzen buiten het resort. Personeel zeer bekwaam en vriendelijk.b"
Ontdek meer over Ko Chang
Informatie over hotels in Ko Chang
Aantal beoordelingen |
|---|
Accommodatie |
Laagste prijs |
Hoogste prijs |