Hotel Sport ligt in een landelijke omgeving en vlak bij een treinstation in Klosters-Serneus. Bezoek Evangelisch-Reformierte Landeskirche en Davos Dorf DKB Kabelspoorwegstation, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Ela Natuurpark en Klosters Lido-zwembad. Reis je met kinderen? Overweeg dan Davos Skigebied of ga naar Vaillant Arena om een wedstrijd of evenement bij te wonen. Er zijn mogelijkheden zat in deze regio, zoals langlaufen en skiën. Je kunt er ook voor kiezen om te gaan schaatsen of snowtuben. Bekijk onze reisgids voor Klosters-Serneus
Landstrasse 95, Klosters-Serneus, GR, 7250
In de buurt
Klosters-Madrisa-skilift
9 min. wandelen - 0.8 km
Skilift Klosters - Gotschnagrat
12 min. wandelen - 1.1 km
Evangelisch-Reformierte Landeskirche
12 min. wandelen - 1.1 km
Klosters-Gotschnagrat-skilift
14 min. wandelen - 1.2 km
Skilift Selfranga
4 min. rijden - 2.1 km
Lokaal vervoer
Station Klosters Dorf - 11 min. wandelen
Luchthaven Zürich (ZRH) - 112 min. rijden
Restaurants
Restaurant Rathaus
8 min. rijden
Berghaus Gotschnagrat
Restaurant Bahnhof
8 min. rijden
Alpina Hotel
13 min. wandelen
Parsennhütte Restaurant
87 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Sport
Hotel met een gezinsvriendelijk beleid in de bergen
Overweeg een verblijf bij Hotel Sport en geniet van een gratis ontbijtbuffet, een bowlingbaan en een dakterras. Skiërs en snowboarders kunnen kun hart ophalen bij dit hotel met vervoer van/naar de skipistes, skipasservice en een skiopslagruimte. Geniet van een sauna om tot rust te komen. Ga lekker eten bij een van de twee restaurants ter plaatse. Ze serveren er ontbijt, lunch en diner. Geniet van een fitnesscentrum en leef je uit met activiteiten zoals sneeuwschoenwandelen en sleeën. Gratis wifi in de kamer, minigolf en een tuin zijn beschikbaar voor alle gasten.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een binnenzwembad en een kinderzwembad
Gratis parkeerplaatsen
2 outdoor tennisbanen, een babysitter/kinderoppas (toeslag) en een kluis bij de receptie
Een vergaderruimte, bagageopslagruimte en huwelijksservices
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en
hebben voorzieningen zoals gratis wifi, kluisjes en minibars.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Skishuttle (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 07.30 uur tot 10.00 uur
2 restaurants
Een bar/lounge
Restaurants ter plaatse
Buendnerstuebli
Panorama - Restaurant
Dingen om te doen
2 outdoor tennisbanen
Bibliotheek
Biljart/pooltafel
Binnenzwembad
Bowlingbaan
Kinderzwembad
Midgetgolf
Sauna
Ski-opslag
Skipassen
Sleeën
Sneeuwschoenwandelen
Speeltuin
Spellen
Spelletjesruimte
Sportschool
Tafeltennis
Gezinsvriendelijk
Binnenzwembad
Bowlingbaan
Kinderopvang (toeslag)
Kinderzwembad
Midgetgolf
Speeltuin
Spelletjesruimte
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Huwelijksservices
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Vergaderruimte
Buiten
Dakterras
In de bergen
Picknickplaats
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Hardhouten vloer in de kamer
Lift
Meer
3 etages
4 gebouwen
Feestruimte
Open haard in de lobby
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Hypoallergeen beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met kabel-/satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Minibar
Meer
Bureau
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Kluisje
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 22.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 22 oktober tot 15 december.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van CHF 15 per huisdier (afhankelijk van de verblijfsduur)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 2 kinderen van 4 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: CHF 5.50 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 13 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: CHF 15 per huisdier (varieert op basis van verblijfsduur)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Nationale beoordeling
Hotelstars Union kent een officiële sterrenclassificatie toe aan accommodaties in Zwitserland. Deze accommodatie is beoordeeld met 3 sterren superieur en wordt op deze website weergegeven als een accommodatie met 3,5.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Sport Swiss Quality
Sport Swiss Quality Hotel
Sport Swiss Quality Hotel Klosters-Serneus
Sport Swiss Quality Klosters-Serneus
Hotel Sport Klosters-Serneus
Sport Klosters-Serneus
Hotel Sport Hotel
Hotel Sport Klosters-Serneus
Hotel Sport Hotel Klosters-Serneus
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Sport over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een binnenzwembad en een kinderzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Sport?
Vandaag, 30 mrt. 2026, kost een verblijf bij Hotel Sport van één nacht voor twee volwassenen op 31 mrt. 2026 min. € 203, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Sport?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van CHF 15 per huisdier, per nacht.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Sport inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Sport uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Sport?
Dit hotel in Klosters-Serneus ligt in de buurt van de pistes en in de bergen, op 15 minuten wandelen van Evangelisch-Reformierte Landeskirche en Klosters-Madrisa-skilift. Het is bovendien ideaal gelegen als je vlakbij wilt langlaufen of skilessen wilt volgen. Ook Klosters-Gotschnagrat-skilift en Skilift Klosters - Gotschnagrat liggen op 2 km afstand. Station Klosters Dorf ligt op 11 minuten wandelen en naar Station Klosters is het 12 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Sport
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
8,4
Locatie
9,0
Personeel en service
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 42 van 86 beoordelingen
10 - Uitstekend
42
Gastenscore: 8 - Goed. 36 van 86 beoordelingen
8 - Goed
36
Gastenscore: 6 - Redelijk. 7 van 86 beoordelingen
6 - Redelijk
7
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 86 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 86 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Gokhan
19 feb 2023
Gokhan
1 nacht verbleven in februari 2023
10/10 – Uitstekend
R
Reisde met familie
8 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Heerlijk verblijf
Prachtige locatie. Veel faciliteiten, ideaal voor kinderen. Wij hadden prachtig weer, maar ook bij regen voldoende te doen.
Indoor zwembad was heerlijk met schitterend uitzicht over de vallei en bergen. Wij vertrokken s morgens vroeg. Personeel heeft ons een lunchpakket bereid en mee gegeven. Prima service.
R
1 nacht verbleven in augustus 2021
10/10 – Uitstekend
Antje
19 okt 2025
Antje
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Thomas
13 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Perfekt für Familien
Sehr schönes Familienhotel. Da wird es auch bei schlechtem Wetter nie langweilig.
Das Personal ist super freundlich.
Die Familienzimmer sind schön und zweckmässig eingerichtet.
Einziger Minuspunkt: Das Zimmer war sehr überheizt, obwohl wie die Regler auf die tiefste Stufe gestellt haben.
Thomas
3 nachten verbleven in oktober 2025
6/10 – Redelijk
Stefanie Maria
15 aug 2025
Positief: Netheid
Leider führt der Name des Hotels in die Irre. Wir dachten, wir könnten in einem gut ausgestatteten Fitnessbereich Sport machen während die Kinder sich in der Playarea vergnügen. Leider handelt es sich bei dem Fitnessraum im Hotel „Sport“ um einen kleinen schlecht lieblosen Raum. Die Hanteln sind bei den Geräten nicht kompatibel, fehlen zum Teil, die Klammern zum Fixieren sind defekt sowie der Turm. Die Uhr benötigt einen Batteriewechsel, es ist kein Laufband vorhanden… Schade. Für die Weiterreise ok aber definitiv nicht als Haupturlaub.
Ferner wurden unsere Schlüsselkarten einfach deaktiviert weil man glaubte, wir würden schon abreisen. Standen mit vollgepackt nach einer mehrstündigen Wanderung vor verschlossener Türe aber kein Wort der Entschuldung. Würden nicht wieder buchen.
Stefanie Maria
5 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Thomas
Reisde met familie
21 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Skønne omgivelser.
Dejligt hotel med sjov for hele familien i smukke Klosters
Thomas
6 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Christian, Karlsruhe
Reisde met een groep
13 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
JEAN-CLAUDE
1 nacht verbleven in februari 2025
8/10 – Goed
Tina
1 feb 2025
Tina
1 nacht verbleven in januari 2025
8/10 – Goed
Angela
28 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Angela
1 nacht verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
Alleah Andrea
22 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Alleah Andrea
1 nacht verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Thomas
Reisde met familie
7 okt 2024
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ich kann dieses Hotel nur empfehlen für Familien perfekt.
Thomas
6 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
23 sep 2024
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Das Bett etwas sehr weich. Aber das ist ein Detail. Sonst alles top.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
adrian
14 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very pleasant stay. Swimming pool was great.
adrian
1 nacht verbleven in september 2024
8/10 – Goed
Torsten, Neustadt am Rübenberge
Reisde met partner
7 sep 2024
Positief: Voorzieningen
Etwas altbacken mit 70er Jahre Charme aber trotzdem absolut empfehlenswert.
Torsten
1 nacht verbleven in september 2024
6/10 – Redelijk
Ulrich
26 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Sauna om work...
Ulrich
2 nachten verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
Cezar
8 jul 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful resort, room was very nice, service and diner needs improvement
Cezar
1 nacht verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Geneviève
26 jun 2024
Geneviève
5 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Jens
7 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Jens
1 nacht verbleven in oktober 2023
8/10 – Goed
Roger
Reisde met familie
26 aug 2023
Positief: Netheid, comfort kamer
Negatief: Personeel en service
Roger
2 nachten verbleven in augustus 2023
10/10 – Uitstekend
Sebastian
27 dec 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sebastian
1 nacht verbleven in december 2022
10/10 – Uitstekend
Regula
Reisde met familie
13 okt 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Tolles Familienhotel
Uns hat es super gefallen! Für Familien mit Kindern ideal. Vorallem die Kinderbowlingbahn hat es uns angetan. Minigolf (gratis!), Hallenbad, Streichelzoo und natürlich das Gamezimmer für die Teenies einfach top! Super erreichbar mit dem ÖV. Die Bushaltestelle befindet sich direkt vor dem Hotel. Sehr freundlicher Empfang! Wir waren sicher nicht das letzte Mal dort!
Regula
2 nachten verbleven in oktober 2022
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
17 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service
Fin lokation
Pris i forhold til stand af værelser hænger ikke sammen
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juli 2022
10/10 – Uitstekend
Paul
Reisde met partner
13 jun 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Herzliche Athmosphere.Schönes Hallenbad.
Paul
1 nacht verbleven in juni 2022
8/10 – Goed
Oskar
Zakenreiziger
26 mrt 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer