Hörgsland Guesthouse ligt in de bergen en in een nationaal park in Kirkjubaejarklaustur. Je vindt hier lokale bezienswaardigheden, zoals Kirkjugólf, maar ook prachtige natuur. Trek daarvoor naar Systravatn en Stjórnarfoss. Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals vissen. Bekijk onze reisgids voor Kirkjubaejarklaustur
Bij Hörgsland Guesthouse zijn er de volgende voorzieningen: een gratis continentaal ontbijt, een terras en een tuin. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Gratis parkeerplaatsen
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, hulp bij uitstappen/tickets en rookvrije accommodatie
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hörgsland Guesthouse bieden voorzieningen zoals gratis wifi.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 10.00 uur
Voorzieningen
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice op verzoek
Wisselen van handdoeken op verzoek
Buiten
In de bergen
In een nationaal park
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv
Meer
Bureau
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 22.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 5 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan ISK 8950 per verblijf.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan ISK 3600 per verblijf.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor babybed: ISK 3600 per verblijf
Toeslag voor extra bed: ISK 8950 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hörgsland Guesthouse?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hörgsland Guesthouse?
Vandaag, 3 sep. 2026, kost een verblijf bij Hörgsland Guesthouse van één nacht voor twee volwassenen op 24 sep. 2026 min. € 245, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hörgsland Guesthouse inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hörgsland Guesthouse uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Hörgsland Guesthouse een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Hörgsland Guesthouse?
Dit pension ligt in een nationaal park, op 10 km afstand van Slagheuvel, Kirkjugólf en Systravatn. Ook Stjórnarfoss en Systrafoss liggen op 10 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.