Apartment 'Schober' with Private Terrace, Shared Garden and Wi-Fi
Gelegen in Kirchhundem, heeft de vakantiewoning Fewo Schober met trapvrij interieur alles wat je nodig hebt voor een comfortabele vakantie. De woning van 50 m² bestaat uit een woonkamer met een slaapbank voor 2 personen, een goed uitgeruste keuken, 1 slaapkamer en 1 badkamer en is daarom geschikt voor 4 personen. Extra voorzieningen zijn high-speed Wi-Fi (geschikt voor videogesprekken), een tv en een wasmachine. Een babybedje is ook beschikbaar. Deze vakantiewoning biedt een eigen buitenruimte met een open terras en een barbecue.
Deze vakantiewoning biedt toegang tot een gedeelde buitenruimte met een tuin en een speeltuin.
Het openbaar vervoer bevindt zich op loopafstand.
Er is een parkeerplaats beschikbaar op het terrein en er is gratis parkeergelegenheid in de straat.
Huisdieren, roken en het vieren van evenementen zijn niet toegestaan.
Deze accommodatie heeft richtlijnen om gasten te helpen met het correct scheiden van afval. Meer informatie wordt ter plaatse verstrekt.
Dit pand beschikt over energiebesparende verlichting.
Voor de isolatie van deze woning zijn duurzame materialen gebruikt.
Vul na het boeken het Holidu-contactformulier dat je per e-mail wordt toegestuurd volledig in, inclusief je adres. Dit zal de gastheer helpen om je verblijf zo goed mogelijk voor te bereiden.
Gelijkaardige accommodaties
Large Apartment in the Beautiful Sauerland With Garden, Patio and Sauna
Erndtebrück
Large Apartment in the Beautiful Sauerland With Garden, Patio and Sauna
dit appartement ligt in Kirchhundem. Minigolf Elspe en Witzwanderweg zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Panorama Park Sauerland en Park-Labyrinth bezoeken. Thikos Kinderland en Kyrill-Pfad zijn ook een bezoek waard. Beleef een natuuravontuur zoals fietsen of het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Kirchhundem
Zijn huisdieren welkom bij Apartment 'Schober' with Private Terrace, Shared Garden and Wi-Fi?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Apartment 'Schober' with Private Terrace, Shared Garden and Wi-Fi?
Vandaag, 25 okt. 2026, kost een verblijf bij Apartment 'Schober' with Private Terrace, Shared Garden and Wi-Fi van één nacht voor twee volwassenen op 27 okt. 2026 min. € 128, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Apartment 'Schober' with Private Terrace, Shared Garden and Wi-Fi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.30 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment 'Schober' with Private Terrace, Shared Garden and Wi-Fi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment 'Schober' with Private Terrace, Shared Garden and Wi-Fi?
Dit appartement in Kirchhundem bevindt zich op enkele stappen van Natuurpark Rothaargebergte en op 5 km van Panorama Park Sauerland en Park-Labyrinth. Ook kuuroord en Himberg liggen op 20 km afstand.