Gasthof Pension Golob ligt in Kirchbach. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Garnitzenklamm en Lago di Pramollo. Daarnaast kun je ook Besucherzentrum GeoPark Karnische Alpen en Museum 1915 - 1918 bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Pendolino en Kräuterhaus PfarrStadel zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Kirchbach
Kirchbach 16, Kirchbach, Carinthia
In de buurt
Skigebied Nassfeld Pressegger See
11 min. rijden - 10.9 km
Millstätter See
54 min. rijden - 66.3 km
Gailtal Bauer
8 min. wandelen - 0.7 km
Weissensee
38 min. rijden - 44.3 km
Kärntentherme
50 min. rijden - 68.0 km
Lokaal vervoer
Station Hermagor-Pressegger - 15 min. rijden
Klagenfurt (KLU-Woerthersee) - 72 min. rijden
Restaurants
Nassfeld Holiday Parcs Rattendorf
6 min. rijden
Gasthof Lenzhofer
9 min. rijden
Restaurant Kristall
21 min. rijden
Landhof zum Waidegger Wirt
3 min. rijden
Tressdorfer Alm
32 min. rijden
Over deze accommodatie
Gasthof Pension Golob
Hoogtepunten van de accommodatie
Gasthof Pension Golob heeft alles wat je nodig hebt.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Waar staat Gasthof Pension Golob?
Dit hotel in Kirchbach ligt op 0,8 km van Gailtal Bauer en op 10 km afstand van Nassfeld Golf en Tropolach kerk. Ook Skigebied Nassfeld Pressegger See en Kabinenseilbahn Millennium Express liggen op 10 km afstand.