Gehele woning

The Little House (6), Brancaster, Norfolk

Fotogalerie voor The Little House (6), Brancaster, Norfolk

Een huis met een pannendak, een overdekt terras en een keurig onderhouden tuin.
Een ruime eethoek met een lange tafel gedekt voor zes personen, omringd door witte stoelen. Achtergrond toont een keuken met een rode bank en een eettafel.
Een ruime woonkamer met een open haard, een rode bank, een witte bank en een televisie.
Een gang met een witte console tafel, een lamp, een lijst met een foto en een raam dat uitkijkt op een bakstenen gevel.
Een gevel van natuursteen met een houten deur en twee potplanten.

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

The Little House (6), Brancaster, Norfolk

  • Een mooie, ruime, lichte en karaktervolle vrijstaande woning gelegen aan een rustige laan in het kustplaatsje Brancaster. Dit mooie vuurstenen huisje ligt dicht bij het hart van het dorp met zijn geliefde pub en op loopafstand van het zandstrand en de golfbaan Royal West Norfolk.

    The Little House is een heerlijk bedrieglijk pand en biedt relaxte ontspannen accommodatie voor zes gasten over twee verdiepingen in het hoofdgebouw. Met een grote open keuken, een eet- en woonkamer en openslaande deuren naar de mooie tuin op het oosten, is er voldoende ruimte om binnen en buiten te ontspannen. En met parkeergelegenheid voor twee auto's achter smeedijzeren poorten, kunt u er zeker van zijn dat uw kleintjes en vierbenige vrienden ook altijd veilig zijn.

    Vanuit The Little House kunt u genieten van een spectaculair schilderachtig landschap en wandelingen langs de kust, waardoor het ideaal is voor een korte vakantie met vrienden en familie of voor een langer verblijf. Brancaster en het naburige dorp Brancaster Staithe ligt in een gebied van uitzonderlijke natuurlijke schoonheid. Met zijn grote luchten, brede zandstranden, spectaculaire zonsondergangen, zoute zeelucht en dieren in het wild is het een heel speciale plek. Op het strand vindt u tal van faciliteiten om verfrissingen, eten en ijsjes te kopen of gewoon het kustpad of het binnenland in te lopen naar Barrow Common en u wordt beloond met een adembenemend panoramisch uitzicht over kwelders. Als je geluk hebt en links langs het strand van het dorp loopt, zie je misschien ook de zeehonden dartelen in de lagune tussen Brancaster en Titchwell, die ook de thuisbasis is van het natuurreservaat RSPB.

    accommodatie

    Begane grond:
    Entreehal
    Kalksteen vloeren, kapstokken en houten bank.
    Open woonkamer
    Keuken
    Everhot-oven compleet met elektrische kookplaat, kookplaat en drie geïntegreerde ovens. Bordenwarmer, vaatwasser, grote koelkast met vriesvak, wijnkoelkast, Belfast-spoelbak, koffiezetapparaat en vloerverwarming.
    Zit gedeelte
    Ruime tweevoudige aspectkamer met ruime zitplaatsen, open haard en grote flatscreen-tv met Sky.
    Eethoek
    Grote lichte en luchtige eethoek met openslaande deuren naar het terras en de tuin op het oosten. Tafel voor acht personen.
    Garderobe
    Wastafel en WC.
    knus
    Gezellige knusse kamer met tv en dvd-speler, een selectie van dvd's, een bank en futons.
    Master slaapkamer
    Uitzicht op de achtertuin met een super kingsize rits- en schakelbed, een kledingkast, een ladenkast en een fauteuil. Het rits- en koppelbed kan op verzoek worden opgesplitst in twee eenpersoonsbedden van 3 inch. Gelieve te adviseren op het moment van boeking.
    En-suite
    Met bad en douche, grote wastafel, toilet en handdoekenrek.

    Eerste verdieping:
    Slaapkamer drie
    Twee aparte bedden (2'6 '') dus meer geschikt voor kinderen, met ladekast en grote fauteuil. Kledingkast bij de overloop.
    Slaapkamer twee
    Super-kingsize bed met rits en link, fauteuil en gedeelde kledingkast op de overloop. Het rits- en koppelbed kan op verzoek worden opgesplitst in twee eenpersoonsbedden van 3 inch. Gelieve te adviseren op het moment van boeking.
    Familie badkamer
    Grote douche en bad, wastafel, toilet en verwarmd handdoekenrek.

    Buiten
    Tuin
    De volledig omheinde achtertuin ligt op het oosten en beschikt over een betegeld terras met tafel en stoelen, een gasbarbecue en een grasveld. Er is een hondenwaskraan met warm en koud water aan de achterkant van het bijgebouw. Het hekwerk heeft kippengaas aan de onderkant om ervoor te zorgen dat honden in de tuin blijven.
    parkeren
    Er is een eigen parkeerplaats voor twee auto's op de grind oprit aan de voorkant van het huis. Extra parkeren is mogelijk op de rustige openbare weg naar de voorkant van het huis.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt bij de zee in King's Lynn. Bezoek culturele hoogtepunten Hunstanton Heritage Centre en Princess Theatre. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Royal West Norfolk Golf Club en Hunstanton Golf Club. Reis je met kinderen? Overweeg dan Courtyard Farm en Rainbow Park. Ga voor waterpret zoals zeilen en vissen. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals wandelen en fietsen. Bekijk onze reisgids voor King's Lynn
Meer vakantiehuizen in King's Lynn
Kaart
Brancaster, Norfolk

In de buurt

  • Een vervallen boot vastgemaakt aan een houten constructie met een rood dak.
    Norfolk Coast
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Een rotsachtige kust met grote rotsblokken en een klif met rode en witte lagen.
    Hunstanton Beach
    19 min. rijden - 15.6 km
  • Brancaster Beach
    19 min. wandelen - 1.6 km
  • Royal West Norfolk Golf Club
    19 min. wandelen - 1.7 km
  • Brancaster Activity Centre
    6 min. rijden - 2.6 km

Lokaal vervoer

  • Kings Lynn Station - 28 min. rijden

Restaurants

  • The Mermaid
    8 min. rijden
  • Socius
    7 min. rijden
  • The White Horse
    3 min. rijden
  • The Ancient Mariner Inn
    9 min. rijden
  • Eric's Fish & Chips
    6 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij The Little House (6), Brancaster, Norfolk?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij The Little House (6), Brancaster, Norfolk inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij The Little House (6), Brancaster, Norfolk uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat The Little House (6), Brancaster, Norfolk?

Dit vakantiehuis gezinsvriendelijke dit vakantiehuis in King's Lynn ligt bij de zee, op 2 km afstand van Brancaster Beach en Royal West Norfolk Golf Club. Ook East Sands en RSPB Titchwell Marsh liggen op 3 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over The Little House (6), Brancaster, Norfolk

8,0

Zeer goed

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

8/10 – Goed

Beautiful property but a few things to consider

The property layout, setup & furnishings are lovely & it was a real treat to holiday in the gorgeous property. However the sofas are in need of a good clean, which one would have thought would’ve been done during the lockdown period. In places there’s unfortunately a smell coming from the sofas, not sure what it was but it was unpleasant. When we stripped one of the beds we were surprised to see that the pillows didn’t have protectors on & were extremely stained. The door knob to the ensuite was difficult to open from the outside when the door was closed & the shower controls over the bath could do with some tlc or replacement. The dog barking next door between 5-6am every morning was a shame but you obviously have no control over that. It seems a shame to bring these things to your attention however I guess you want honest feedback. However there’s no taking away that it’s a gorgeous property.
Van een partnersite

8/10 – Goed

A spacious well equipped place

This was a good place for a winter break in a great location for walks on the beach and across the marshes. The house is really spacious and well equipped although a touch tired in places (like the carpets and sofas downstairs). The local!pubs are within very easy walking distance and serve good food and good beer. Ideal fro a relaxing break