Hostel Sfera
Hostel met een 24-uurs receptie en een koffiebar/café in Khabarovsk
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Hostel Sfera





Beoordelingen
7,6 op 10 –
Goed
Populaire voorzieningen
Kameropties
Beschikbare filters voor kamers
4 van 4 kamers weergeven
Alle foto's voor Tweepersoonskamer, 1 tweepersoonsbed, niet-roken laden

Tweepersoonskamer, 1 tweepersoonsbed, niet-roken
Hoogtepunten
Verduisterende gordijnen
Dagelijkse huishoudservice
Alle foto's voor Vierpersoonskamer, Meerdere bedden, niet-roken laden

Vierpersoonskamer, Meerdere bedden, niet-roken
Hoogtepunten
Verduisterende gordijnen
Dagelijkse huishoudservice
Alle foto's voor Kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden, 2 eenpersoonsbedden, niet-roken laden

Kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden, 2 eenpersoonsbedden, niet-roken
Hoogtepunten
Verduisterende gordijnen
Dagelijkse huishoudservice
Alle foto's voor Slaapzaal, gemengd (5 beds) laden

Slaapzaal, gemengd (5 beds)
Hoogtepunten
Verduisterende gordijnen
Dagelijkse huishoudservice
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Pereulok Dezhneva 15, Khabarovsk, Khabarovsk Krai, 680000
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Optionele extra's
- Toeslag voor à la carte ontbijt: ongeveer RUB 80–200 voor volwassenen en RUB 80–200 voor kinderen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Als je een visum nodig hebt, contacteer dan de accommodatie voor hulp. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. Voor hulp bij visa kan een accommodatie kosten in rekening brengen, zelfs wanneer je de boeking nadien annuleert. Alle regelingen, inclusief toepasselijke kosten, worden rechtstreeks tussen de gasten en de accommodatie afgehandeld.
Russische burgers: Volwassenen (ouder dan 14 jaar) dienen bij het inchecken een geldig nationaal paspoort voor te leggen (internationale Russische paspoorten en rijbewijzen worden niet aanvaard). Bij het inchecken dienen alle Russische kinderen (jonger dan 14 jaar) een geboorteakte voor te leggen. Als een Russisch familielid of wettelijke voogd (in de plaats van een ouder) door Rusland reist met een kind jonger dan 14 jaar, dan dient het familielid of de wettelijke voogd bij het inchecken ook documenten voor te leggen die aantonen dat ze de toestemming hebben om het kind te begeleiden. Buitenlandse burgers: Volwassenen en kinderen dienen bij het inchecken een geldig paspoort, visum en migratiekaart voor te leggen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hostel Sfera Khabarovsk
Sfera Khabarovsk
Hostel Sfera Khabarovsk
Hostel Sfera Hostel/Backpacker accommodation
Hostel Sfera Hostel/Backpacker accommodation Khabarovsk
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Hostel Sfera
Beoordelingen
7,6
Goed
8,0/10
Netheid
8,4/10
Personeel en service
7,6/10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
1 nacht verbleven in juni 2020
8/10
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in februari 2019
6/10
Alexander
1 nacht verbleven in januari 2019
6/10
Aleksandr
1 nacht verbleven in december 2018
8/10
Ekaterina
1 nacht verbleven in augustus 2018