Island City House Hotel bevindt zich in Key West Historic District, een wijk in Key West, en ligt vlak bij het strand. Museumhuis van Ernest Hemingway en Historisch staatspark Fort Zachary Taylor zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Stranden van Florida Keys en South Beach. Sails To Rails Museum at Flagler Station en The Kite House zijn ook een bezoek waard. Profiteer van het feit dat je dicht aan het water ligt door deel te nemen aan activiteiten zoals snorkelen, zeilen en het maken van een rondvaart. De regio biedt ook avontuurlijkere activiteiten zoals een ecotour volgen. Bekijk onze reisgids voor Key West
Mallory Square en Museumhuis van Ernest Hemingway zijn niet ver van Island City House Hotel. De accommodatie biedt gasten een dakterras, een tuin en een bibliotheek. Actieve reizigers kunnen fietsen bij dit hotel.
Gasten blijven online dankzij gratis wifi in de kamer en genieten ook van een droogkuis/wasserijservice.
Andere voordelen zijn:
Een buitenzwembad met ligstoelen
Fietsverhuur, gratis kranten en bagageopslagruimte
Conciërgeservice en hulp bij uitstappen/tickets
Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor het zwembad, het behulpzame personeel en de algehele staat van de accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben leuke voordelen zoals airconditioning, naast extra's zoals gratis wifi en gratis flessenwater. Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Badkamers met bad/douchecombinaties en haardrogers
Televisies met premium tv-zenders
Keukens, grote koelkasten/vriezers en microgolfovens
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Beperkte parkeergelegenheid ter plaatse
Je hoeft niet op straat te parkeren
Dingen om te doen
Bibliotheek
Buitenzwembad
Fietsenverhuur
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Grote koelkast/diepvriezer op de kamer
Keuken in de kamer
Microgolfoven op de kamer
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Dakterras
Ligstoelen aan het zwembad
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
3 etages
3 gebouwen
Aparte rookruimtes
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Hypoallergeen beddengoed
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Tv met premium kabelzenders
Eten en drinken
Diepvriezer
Gratis mineraalwater
Grote koelkast/diepvriezer
Keuken
Keukenpapier
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Meer
Airconditioning
Individuele aankleding
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 19.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Je dient minstens 24 uur voor aankomst contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
City House Hotel
City Island Hotel
City Island House
Hotel City House
Hotel Island City
Island City Hotel
Island City House
Island City House Hotel
Island City House Hotel Key West
Island City House Key West
Island City Key West
Island City House Hotel Hotel
Island City House Hotel Key West
Island City House Hotel Hotel Key West
Veelgestelde vragen
Beschikt Island City House Hotel over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Island City House Hotel?
Vandaag, 30 mrt. 2026, kost een verblijf bij Island City House Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 6 apr. 2026 min. € 344, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Island City House Hotel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Island City House Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Island City House Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Island City House Hotel?
Dit hotel ligt in Key West Historic District, op 10 minuten wandelen van The Kite House en Duval Street. Ook Stranden van Florida Keys en Mallory Square liggen op een kwartiertje wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Island City House Hotel
9,6
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
9,8
Locatie
9,6
Personeel en service
9,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 800 van 1001 beoordelingen
10 - Uitstekend
800
Gastenscore: 8 - Goed. 150 van 1001 beoordelingen
8 - Goed
150
Gastenscore: 6 - Redelijk. 37 van 1001 beoordelingen
6 - Redelijk
37
Gastenscore: 4 - Matig. 12 van 1001 beoordelingen
4 - Matig
12
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 1001 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Henk
23 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Henk
4 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
9 jan 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geweldige locatie! Mooi pand, wel te merken dat het wat ouder is. Kraakt :-p heerlijk om vanuit deze locatie lopend key west te ontdekken.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in januari 2018
8/10 – Goed
Thomas
30 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The rooms were clean but there is absolutely no parking.I had to drive around for an hour to find a spot that was two blocks away from my room. Other than that, the location was good.
Thomas
3 nachten verbleven in maart 2026
6/10 – Redelijk
william, red bank
Reisde met familie
20 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Yes
william
7 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Alfred Giannella
20 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great property! We will be back.
Alfred Giannella
5 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Kevin
19 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was incredible! The location, the ambiance of the entire property, the room itself. We would love to stay here again. The staff was absolutely wonderful. THANK YOU!
Kevin
5 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Barbara
Reisde met partner
16 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A wonderful place to stay! Everything and everyone was top notch. Will definitely stay again when in Key West.
Barbara
5 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Tonia
Reisde met een groep
16 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful property the gardens and location perfect
Tonia
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Deborah, SnowHill
11 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
When we arrived we were amazed at the property. It is gorgeous. The gentleman at tbe desk couldn3t have been nicer. We checked in and wete given the tour, where to get ice, water, etc. The landscape was perfect, trees giving shade, walkways from one area to another, the pool refreshing. Then when we got to our room we were amazed at how nice it was. Comfy bed, kitchenette.
Deborah
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Richard
10 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location and a perfect place to eat right across the street. The Eaton eatery had the best lobster rolls and stone crab legs. A few minute walk to Duval street. I would stay here again
Richard
4 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
maya
9 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful property,
maya
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Jason
Reisde met een groep
7 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Location was great if you wanted to be close to restaurants and bars. Basically three blocks to Duval Street or restaurants on the marina. The grounds and pool area were beautiful. Rooms were spacious and clean. The property had historic looks but modern amenities.
Jason
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Victoria E
Reisde met partner
4 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We absolutely loved staying here!
Victoria E
7 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
debbie
28 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Poolside, nice area around pool to sit & relax, grounds beautiful, clean room
debbie
10 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Traci
Reisde met familie
23 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful surroundings and excellent location! Highly recommend - would definitely stay here again!
Traci
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Gabriel
Reisde met partner, Reisde met familie
18 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved it, only regret is not staying longer
Gabriel
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Kevin, Bellevue
15 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean comfortable conveniently located and the staff were very hospitable
Kevin
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Jill
Reisde met partner
14 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful suite with porch. Clean with all the amenities. Courtyard very nice for relaxing too.
Jill
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Kevin
Reisde met partner
28 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was ok.
Kevin
14 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Kathy J
Reisde met familie
23 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A nice place to stay and comfortable but parking was not convenient - find wherever or blocks away to pay for parking. Also the door was very hard to locl/unlock with the key and no drop box for early leaving.
Kathy J
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Donna, Islamorada
Reisde met partner
19 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
What a nice place overall. The room was spacious, clean and had everything we needed for our stay. We will for sure be back! Highly recommend. Only down side was no parking but we found a parking area around the corner.
Donna
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Mike
13 jan 2026
Mike
2 nachten verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Lee, Chelsea
Reisde met partner
13 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very friendly staff, room was clean and excellent for our needs. Wish the pool hours started earlier in the morning and that the TV remotes were easier to understand, but otherwise we enjoyed our stay and the location was great!