Holiday apartment with air conditioning, WIFI, washing machine
Het vakantieappartement bevindt zich in een vrijstaand eengezinswoning, werd in 2022 gerenoveerd en is modern ingericht. Het perceel ligt in het dorpscentrum. Ook vanwege het uitzicht vanaf het perceel op het panorama en de rustige en zonnige ligging is de woning populair. Exclusief voor gebruik staan ter beschikking: ligweide, parasol, ligstoel, tuinmeubilair, schommelbank en binnenplaats.
Uw vakantiewoning Uw vakantiewoning beslaat 1 verdieping, 3 kamers (daarvan 2 slaapkamers), is 85 m² groot en is geschikt voor maximaal 5 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. Op koude dagen kan uw vakantiewoning verwarmd worden met een elektrische verwarming. Roken is binnen niet toegestaan. De ingang is im Erdgeschoss en gelijkvloers en leidt direct in het portaal met kapstok en deuren naar alle kamers. Via een gemeenschappelijke gang komen we alle vertrekken (kamer, keuken, badkamer, wasruimte-toilet) binnen. De indeling van de kamers is als volgt: woonkamer met eethoek en TV. De eethoek heeft plaats voor 6 personen. slaapkamer 16 m² groot en met 1 tweepersoonsbed en 1 éénpersoonsbed en TV. slaapkamer 12 m² groot en met 2 éénpersoonsbedden. keuken met afwasmachine, gasfornuis (4 pitten), bakoven, afzuigkap, koelkast (160 l, vriesvak), magnetron, koffiemachine, broodrooster en elektrische waterkoker. badkamer met badkuip, douche, 1 wastafel, WC en venster. aparte WC met 1 wastafel en WC. Bovendien heeft uw vakantiewoning met WLAN- internettoegang, strijkijzer en wasmachine. TV-resp. radiozender kunnen per kabel worden ontvangen. Uitzendingen ook in het Duits.
Ligging Keszthely. De vakantiewoning ligt in een vrijstaand éénsgezinswoning, is in het jaar 2022 gerenoveerd en is modern ingericht. Het grondstuk is in het centrum. Deze plaats is populair vanwege het uitzicht op het panorama en het ligt op een rustige en zonnige plek. Restaurant, patisserie, winkels, medische zorg binnen 500 m. De toegangsweg naar het terrein gaat via een geasfalteerde hoofdweg. Bij het huis is U 1 parkeerplaats voor een auto op het perceel beschikbaar. elektrische poort De dichtsbijzijnde winkels zijn op 200 m afstand, restaurant 300 m en centrum 500 m. bioscoop in Gyenesdiás 1200 m. thermaal bad in Hévíz 5,7 km. Keszthely: station 1200 m, discotheek 1,6 km, apotheek 200 m en dokter, bank elk 400 m. Een kinderspeelplaats op 200 m afstand. spoorlijn 1200 m en hoofdweg 500 m. Kasteelpark 700m, museum 700m Balaton in Keszthely 1,6 km, zandstrand met weide in Keszthely, 1,6 km van uw verblijf vandaan. Sportvissers kunnen in Keszthely, 1,6 km de hengel uitgooien. Nog meer sport- en recreatieve aanbiedingen wachten in de omgeving op u b.v. Keszthely: minigolf, watersportmogelijkheden elk 1,6 km. tennis 900 m. golf in Zalacsány 15 km. Jachthaven 1600m
Speciaal Airconditioning, elektrische verwarming. Internettoegang (WLAN), strijkijzer en wasmachine. Televisieontvangst via kabel. Uitzendingen ook in het Duits. De accommodatie beschikt over hypoallergene kussens. Voor uw veiligheid is de accommodatie uitgerust met CO2-melder, rookmelder en stopcontacten met kinderslot. Hygiënemaatregelen: Desinfectiemiddel.
Zwembad Alle zwembaden staan tot uw exclusieve gebruik ter beschikking. Pierenbad en kinderzwembad (diameter 3 m, 0,4 m diep). De zwembad- en waterkwaliteit wordt elke ochtend tussen 8 en 10 uur onderhouden. De gastheer aanvaardt geen aansprakelijkheid voor ongevallen die veroorzaakt worden door het gebruik van het zwembad.
Huisdier niet toegestaan.
Afstand Winkels 200 m, restaurant 300 m, dorpscentrum 500 m. Voor een ontspannen vakantie is een auto niet noodzakelijk. Bioscoop in Gyenesdiás 1200 m. Thermaalbad in Hévíz 5,7 km. Keszthely: station 1200 m, discotheek 1,6 km, apotheek 200 m en arts, bank elk 400 m. Spoorlijn 1200 m. Hoofdweg 500 m. Kinderspeelplaats 200 m. Kasteelpark 700 m, museum 700 m. In de zomer: Balaton 1,6 km in Keszthely (strand 1,6 km in Keszthely met weide en zand). Keszthely: minigolf, vissen, watersportmogelijkheden elk 1,6 km. Tennis 900 m. Golf in Zalacsány 15 km. Jachthaven 1600 m.
Verdeling Uw vakantiewoning beslaat 1 verdieping, 3 kamers (daarvan 2 slaapkamers), is 85 m² groot en is geschikt voor maximaal 5 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. Op koude dagen kan uw vakantiewoning verwarmd worden met een elektrische verwarming. Roken is binnen niet toegestaan. De ingang is im Erdgeschoss en gelijkvloers en leidt direct in het portaal met kapstok en deuren naar alle kamers. Via een gemeenschappelijke gang komen we alle vertrekken (kamer, keuken, badkamer, wasruimte-toilet) binnen. De indeling van de kamers is als volgt: woonkamer met eethoek en TV. De eethoek heeft plaats voor 6 personen. slaapkamer 16 m² groot en met 1 tweepersoonsbed en 1 éénpersoonsbed en TV. slaapkamer 12 m² groot en met 2 éénpersoonsbedden. keuken met afwasmachine, gasfornuis (4 pitten), bakoven, afzuigkap, koelkast (160 l, vriesvak), magnetron, koffiemachine, broodrooster en elektrische waterkoker. badkamer met badkuip, douche, 1 wastafel, WC en venster. aparte WC met 1 wastafel en WC. Bovendien heeft uw vakantiewoning met WLAN- internettoegang, strijkijzer en wasmachine. TV-resp. radiozender kunnen per kabel worden ontvangen. Uitzendingen ook in het Duits.
Kamer De ingang van uw vakantiewoning bevindt zich op de begane grond, is drempelloos en leidt direct naar de windvang met garderobe en deuren naar alle ruimtes. We betreden alle ruimtes (kamers, keuken, badkamer, wasruimte-toilet) via een gemeenschappelijke gang. Woonkamer met tv en eethoek (6 plaatsen). Slaapkamer (16 m²) met 1 tweepersoonsbed, 1 eenpersoonsbed en tv. Slaapkamer (12 m²) met 2 eenpersoonsbedden en airconditioning. Keuken met gaskookplaat (4 pitten), oven, afzuigkap, vaatwasser, koelkast (160 l, vriesvak), magnetron, koffiezetapparaat, broodrooster en elektrische waterkoker. Badkamer met ligbad, douche, 1 wastafel, wc en raam. Separaat toilet met 1 wastafel en wc.
dit appartement ligt vlak bij het strand in Keszthely. Bezoek Zala Springs Golf Resort en Fischer Borház als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Balatonmeer en Varosi Strand. Óriaskerék Keszthely en Dinopark Rezi zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Keszthely
Zijn huisdieren welkom bij Holiday apartment with air conditioning, WIFI, washing machine?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday apartment with air conditioning, WIFI, washing machine inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday apartment with air conditioning, WIFI, washing machine uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday apartment with air conditioning, WIFI, washing machine?
Dit appartement ligt vlak bij het strand, op 2 km afstand van Helikon Kasteelmuseum en Balatonmeer. Ook Koetsmuseum en Festetics-paleis liggen op een kwartiertje wandelen. Station Keszthely ligt op 24 minuten wandelen.