Villa Maria by Pertama Stay biedt onder andere een terras en een tuin. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een buitenzwembad
Tuinmeubelen, conciërgeservice en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel ingericht en zijn inclusief leuke bijkomstigheden zoals privézwembaden en aparte zitruimtes, naast extra's zoals gratis wifi en aparte eetruimtes.
deze villa ligt in Padonan, een wijk in Kerobokan Kaja. Seminyak-plein en Eat Street zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Seminyak Beach en Legian Beach. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Finns Tennis of kies voor een avondje uit bij Atlas Beach Fest. Bekijk onze reisgids voor Kerobokan Kaja
Jl. Cakra Harapan, Kerobokan Kaja, Kuta Utara, Kerobokan, Bali, 80361
In de buurt
Gatot Subroto
17 min. wandelen - 1.5 km
Seminyak Beach
9 min. rijden - 6.9 km
Canggu Beach
10 min. rijden - 7.5 km
Batu Bolong Beach
10 min. rijden - 7.5 km
Kerobokan Skatepark
3 min. rijden - 2.0 km
Lokaal vervoer
Denpasar (DPS-Ngurah Rai Intl.) - 49 min. rijden
Restaurants
Baked By Geulis
3 min. rijden
Mie Gacoan Canggu
16 min. wandelen
Soto Sapi Peken Kerobokan
3 min. rijden
Warung Babi Guling Sari Nadi
11 min. wandelen
Warung Lalapan
11 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beschikt Villa Maria by Pertama Stay over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Villa Maria by Pertama Stay?
Vandaag, 25 okt. 2026, kost een verblijf bij Villa Maria by Pertama Stay van één nacht voor twee volwassenen op 16 nov. 2026 min. € 127, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Villa Maria by Pertama Stay?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er is alleen parkeergelegenheid voor motoren.
Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij Villa Maria by Pertama Stay inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Maria by Pertama Stay uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa Maria by Pertama Stay?
Deze villa ligt in Padonan, op 5 km afstand van Gatot Subroto, Finns Tennis en Canggu Plein. Ook Seminyak Beach en Seminyak-plein liggen op 10 km afstand.