Hotel Mamora ligt in Kenitra in het stadscentrum. Geniet bij Lac Sidi Boughaba van de prachtige lokale natuur. Bezoek ook enkele attracties in de buurt, zoals Cultural Center Kenitra en Exotische tuinen. Bekijk onze reisgids voor Kenitra
Avenue Hassan II place administrative, Kenitra
In de buurt
Hassan-toren
53 min. rijden - 60.5 km
Cultureel Centrum Kenitra
3 min. wandelen - 0.3 km
Universite Ibn Tofaill
20 min. wandelen - 1.7 km
Kenitra Golf
16 min. rijden - 8.0 km
Strand van Rabat
57 min. rijden - 62.7 km
Lokaal vervoer
Station Kenitra - 14 min. wandelen
Luchthaven Rabat-Salé (RBA), Marokko - 36 min. rijden
Restaurants
Délicia Ice
6 min. wandelen
La Belle Veilleuse
12 min. wandelen
Rotisserie Hassane
6 min. wandelen
Fireplace
14 min. wandelen
B&B Park
5 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Mamora
Hotel in de zakenwijk
Een gratis ontbijtbuffet, een terras en een tuin vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Hotel Mamora. Het plaatselijke restaurant serveert ontbijt, lunch en diner. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een wasserij en een bar.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, hulp bij uitstappen/tickets en een 24-uurs receptie
Een kluis bij de receptie, een bagageopslagruimte en een lift
Conciërgeservice, meertalig personeel en een feestzaal
Kamervoorzieningen
De 69 kamers zijn individueel gemeubileerd en bieden leuke bijkomstigheden zoals laptopwerkplekken en airconditioning, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en minibars.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 06.00 uur tot 10.30 uur
Een bar/lounge
Een restaurant
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
2 vergaderruimtes
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Hardhouten vloer in de kamer
Lift
Meer
Aparte rookruimtes
Feestruimte
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv met satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Minibar
Meer
Airconditioning
Bureau
Individuele aankleding
Laptopvriendelijke werkplek
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 12.30 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.30 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 24 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 12.30 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan MAD 200.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: MAD 13.20 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: MAD 1000 per voertuig (enkele reis)
Toeslag voor extra bed: MAD 200.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het is mogelijk dat plaatselijke wetgeving verbiedt dat ongehuwde gasten een kamer delen. Gasten dienen op verzoek van de accommodatie aan te kunnen tonen dat zij gehuwd zijn.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Mamora over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Mamora?
Vandaag, 26 aug. 2026, kost een verblijf bij Hotel Mamora van één nacht voor twee volwassenen op 17 sep. 2026 min. € 107, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Mamora?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij Hotel Mamora zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hotel Mamora inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 12.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Mamora uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.30 uur uit te checken.
Biedt Hotel Mamora een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van MAD 1000 per voertuig.
Waar staat Hotel Mamora?
Dit hotel ligt in het centrum van Kenitra, op 2 km afstand van Cultural Center Kenitra en Universite Ibn Tofaill. Ook Kasbat Mahdia en Kenitra Golf liggen op 10 km afstand. Station Kenitra ligt op 14 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.