Cute 2 bedroom villa in Svoronata, Kefalonia for your cozy and relaxing holiday
Onze kleine, gezellige villa met 2 slaapkamers is perfect voor 4-5 personen. Op de begane grond vind je een comfortabele woonkamer van ongeveer 40 m². De woonkamer is verdeeld in een keukenhoek en een zithoek.
Een van de slaapkamers ligt op de begane grond en heeft een tweepersoonsbed. De tweede slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden is een slaapkamer in loftstijl (zolder). De badkamer is uitgerust met een douche, wastafel en toilet.
Het huis is volledig voorzien van airconditioning: er zijn airco’s geïnstalleerd in beide slaapkamers en in de woonkamer.
Het stadje Svoronata, waar de villa ligt, is behoorlijk populair bij toeristen. Het dichtstbijzijnde strand ligt op slechts ongeveer een kilometer afstand. Op zo’n 200 meter van de villa vind je een taverne. De minimarkt ligt op loopafstand van 350 meter. We hebben geen eigen zwembad, maar onze gasten kunnen gebruikmaken van het zwembad van het nabijgelegen hotel Olive Grove Studios, op ongeveer 400 meter van ons vandaan. Je kunt ook ontbijt bestellen in de bar van het hotel. Op 5 tot 15 minuten rijden vind je de charmante stranden van de zuidwestkust van Kefalonia: Lassi, Avitos, Spartia, Agios Thomas, Lourdata en nog veel meer.
Op slechts een paar kilometer afstand van Svoronata ligt het fort van Sint-Joris, de eerste hoofdstad van Kefalonia, met een prachtig uitzicht – een van de belangrijkste historische bezienswaardigheden van Kefalonia. De kerken en gebouwen binnen de muren zijn bewaard gebleven, net als in de Borgo, waar je ook een typisch voorbeeld van een Heptanisische barokkerk vindt. Buiten het kasteel kun je genieten van een heerlijke maaltijd in een van de beste restaurants van het eiland.
De hoofdstad van het eiland, Argostoli, ligt op slechts 7 km afstand. Bezoek dit gezellige stadje om lekker te genieten in een van de vele restaurants en cafés, maak een wandeling over de autovrije Litostroto-straat, of bewonder de reusachtige Caretta Caretta-schildpadden: ze komen elke ochtend naar de waterkant om zich te goed te doen aan vis bij de vissersboten.
Als je iets leuks mee naar huis wilt nemen als aandenken aan Kefalonia, loop dan even langs bij de unieke Sp-Art-ia-galeriewinkel in Spartia, op slechts 5 km van de villa, en kies je favoriete cadeautje: ze zijn allemaal met liefde en inspiratie met de hand gemaakt.
We heten je van harte welkom en hopen dat je vakantie in de villa je heel fijne herinneringen zal bezorgen!
deze villa ligt in Kefalonia. Bezoek culturele hoogtepunten Byzantijns Kerkelijk Museum en Korgialenio Historisch en Folkloremuseum. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Haven van Argostoli en Jachthaven van Svoronata. Vergotis Cultural Centre en Natuurhistorisch Museum van Kefalonia en Ithaca zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Argostoli
Argostolion (EFL-Internationale luchthaven Kefalonia Island) - 10 min. rijden
Restaurants
Costa Costa
8 min. rijden
Osteria Del Borgo
4 min. rijden
Megali Ammos
6 min. rijden
Avra Bar-Restaurant Μηνιές Κεφαλονιά
4 min. rijden
Cubic The coffe bar
6 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Cute 2 bedroom villa in Svoronata, Kefalonia for your cozy and relaxing holiday?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Cute 2 bedroom villa in Svoronata, Kefalonia for your cozy and relaxing holiday inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Cute 2 bedroom villa in Svoronata, Kefalonia for your cozy and relaxing holiday uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Cute 2 bedroom villa in Svoronata, Kefalonia for your cozy and relaxing holiday?
Deze villa in Kefalonia ligt op 2 km afstand van Ionische Zee, Strand van Ai Helis en Vergotis Cultural Centre. Ook Strand van Ammes en Jachthaven van Svoronata liggen op 3 km afstand.