Aparthotel

Villa George

4.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
2 van 2 kamers weergeven

Comfort studio

Hoogtepunten

Geluidsisolatie
Airconditioning
Gratis extra bedden
Een gratis babybed
Televisie
Ventilator
Een haardroger
Een privébadkamer
  • Uitzicht op de tuin
  • 25 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed

Comfort appartement

Hoogtepunten

Geluidsisolatie
Airconditioning
Een gratis babybed
Televisie
Ventilator
2 slaapkamers
Een haardroger
Een privébadkamer
  • Uitzicht op de tuin
  • 47 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 4
  • 4 eenpersoonsbedden
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Villa George ligt aan het strand in Kassandra. Bezoek Tempel van Ammon Zeus en Toren van Sani, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Kryopigi Beach en Lefki Peristera-strand. Duiken, waterskiën en motorbootvaren, het kan allemaal. Maak je borst dus maar nat! Bekijk onze reisgids voor Kassandra
Meer aparthotels in Kassandra
Kaart
Kriopigi, Kassandra, Halkidiki, 630 77

In de buurt

  • 🇬🇷
    Strand van Chaniotis
    7 min. rijden - 7.9 km
  • Greece
    Kalithea-strand
    10 min. rijden - 10.4 km
  • Another loverly Greek beach.
    Sani Beach
    34 min. rijden - 30.8 km
  • Kart Kolovos
    2 min. rijden - 2.3 km
  • Thermal Spa Agia Paraskevi
    26 min. rijden - 23.1 km

Restaurants

  • amfora
    3 min. rijden
  • Kudo Beach Bar
    3 min. rijden
  • Karpouzi
    4 min. rijden
  • Parfait
    3 min. rijden
  • Taverna Polichrono
    3 min. rijden

Over deze accommodatie

Villa George

Dit rookvrije aparthotel heeft niet alleen een restaurant, maar ook een bar/lounge en een strandbar. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Je vindt er ook een snackbar/deli, een seizoensgebonden buitenzwembad en een tuin. Elk aparthotel beschikt over gratis wifi, een televisie met satellietzenders en een ventilator. Een haardroger, een kluis en een douche zijn enkele van de overige voorzieningen. Eenmalige schoonmaakservice per verblijf.
Villa George heeft 50 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een kluis en een haardroger. Elke kamer heeft een televisie met satellietzenders.

Elke badkamer is voorzien van een douche. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 25+ Mbps). Een schoonmaakservice is één keer per verblijf beschikbaar.

Recreatieve voorzieningen van dit aparthotel bestaan onder andere uit een seizoensgebonden buitenzwembad.

De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Aan een zandstrand

Zwembad/spa

  • Seizoensgebonden buitenzwembad

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis beveiligd, overdekt zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Speelplaats

Eetopties

  • Een bar/lounge
  • Een restaurant
  • Een strandbar
  • Snackbar/delicatessenwinkel

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Tv van 14 inch met satellietzenders

Buiten

  • Outdoor entertainmentgebied
  • Terras
  • Tuin
  • Voetpad naar het water

Comfort

  • Airconditioning
  • Ventilator

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Geen lift
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Leuningen in de gangen
  • Pad zonder treden naar de ingang
  • Trapleuningen
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Bagageopslag
  • Huishoudservice (eenmaal per verblijf)
  • Kluisje
  • Kluisje bij het onthaal
  • Meertalig personeel
  • Receptie met beperkte tijden

Dingen om te doen

  • Motorbootverhuur in de buurt
  • Scubaduiken in de buurt
  • Waterskiën in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 50 units
  • Geluiddichte muren
  • Tuin

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

De receptie is dagelijks geopend van 09.00 uur tot middernacht.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 3.00 per accommodatie, per nacht.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 10.00 per accommodatie, per nacht.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Airconditioning is beschikbaar aan een extra tarief

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 01 juni tot 30 september

Accommodatie ook bekend onder de naam

Villa George Kassandra
Villa George Aparthotel
Villa George Aparthotel Kassandra

Veelgestelde vragen

Beschikt Villa George over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Villa George?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Villa George inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij Villa George uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Villa George?

Dit aparthotel ligt aan het strand, op 5 km afstand van Kryopigi Beach, Kart Kolovos en Lefki Peristera-strand. Ook Strand van Chaniotis en Kalithea-strand liggen op 10 km afstand.