dit appartement ligt in Kashar. Bezoek Graf van Kaplan Pasha en Voormalige Residentie van Enver Hoxha, enkele lokale bezienswaardigheden. Reizigers die graag shoppen, kunnen dat doen bij Tirana Kasteel en Winkelcentrum Toptani. Kompleksi Delijorgji en Speeltuin van het Aangelegde Meer zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Kashar
Street Mikel Maruli ,Tiranë, Albania, Kashar, Tirana County, 1052
In de buurt
Graf van Kaplan Pasha
20 min. wandelen - 1.7 km
Latitude Tirana
2 min. rijden - 1.5 km
Kompleksi Delijorgji
3 min. rijden - 1.9 km
Winkelcentrum Toptani
7 min. rijden - 5.2 km
Skanderbeg-plein
7 min. rijden - 5.2 km
Lokaal vervoer
Tirana (TIA-Internationale luchthaven Nene Tereza) - 22 min. rijden
Restaurants
Bati Restaurant 3
3 min. wandelen
KFC
7 min. wandelen
Mon Chéri
4 min. rijden
Capitol Meat & Chicken
7 min. wandelen
Nemo
12 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Your Home?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Your Home inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Your Home uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Your Home?
Dit appartement in Kashar ligt op 2 km afstand van Graf van Kaplan Pasha, Latitude Tirana en Kompleksi Delijorgji. Ook Tirana EXPO Centre en Orthodoxe Kerk van de Heilige Evangelist liggen op 5 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.