Geheel appartement·Particuliere eigenaar

Stunning Penthouse - Turtle View Eagles Nest Kalkan

Fotogalerie voor Stunning Penthouse - Turtle View Eagles Nest Kalkan

Een strand met helderblauw water, een zandstrand en rotsachtige kliffen.
Een zwembadterras met ligbedden en uitzicht op zee.
Een jachthaven met aangemeerde boten, omringd door gebouwen met verlichte reclameborden, waaronder een supermarkt en een restaurant.
Een slaapkamer met een bed, een bureau, een stoel, een groot raam met uitzicht op zee en een kroonluchter.
Een terras met twee ligbedden, een potplant en uitzicht op zee en heuvels.

Beoordelingen

9,8 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Uitzicht op zee
  • Zwembad
  • Bubbelbad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Stunning Penthouse - Turtle View Eagles Nest Kalkan

  • Turtle View is een prachtig appartement met 2 slaapkamers op een uitzonderlijke locatie, met een adembenemend, onbelemmerd uitzicht over Kalkan, de eilanden en de baai. Het maakt deel uit van het oude Eagles Nest- Hotel, dat inmiddels is omgebouwd tot prachtige appartementen. Het enorme terras met rondom panoramisch uitzicht ligt op het westen. Het is gedeeltelijk overdekt, zodat je wat schaduw hebt tegen de middagzon. Hier kun je dineren of gewoon lekker ontspannen in je eigen privéjacuzzi

    Vergeet al je zorgen in deze ruime en rustige omgeving.

    De dichtstbijzijnde luchthaven is Dalaman en een tweede optie is Antalya. Om je aankomst zo soepel mogelijk te laten verlopen, kan ik een transfer voor je regelen.

    Het appartement op de tweede verdieping is volgens hoge normen gebouwd en heeft overal prachtige antieke tegelvloeren.

    Alle kamers hebben sierlijke kroonlijsten en zijn volledig voorzien van airconditioning, die indien nodig ook verwarming kan bieden.

    De lichte, open woon- en eetkamer is smaakvol ingericht in een moderne stijl met accessoires in Turkse stijl.

    Het uitzicht op zee rondom is adembenemend en maakt altijd indruk.

    De bank kan worden omgevormd tot een bed waar één volwassene comfortabel op kan slapen.

    Er is een lcd-tv met satellietontvanger, een dvd-speler en een iPod-dockingstation aanwezig.
    Er staat een tafel met een glazen blad van licht hout en vier stoelen om binnen te eten.

    De inbouwkeuken heeft werkbladen van travertijnmarmer en is uitgerust met moderne Bosch-apparatuur van geborsteld staal, waaronder een wasmachine, oven, kookplaat met zowel gas- als elektrische pitten, afzuigkap, magnetron en koelkast met vriesvak.

    Ook aanwezig zijn een waterkoker, broodrooster, keukenmachine/blender, strijkijzer, strijkplank, droogrek en stofzuiger.
    De slaapkamers zijn ruim en luchtig. De hoofdslaapkamer heeft een klein privéterras met uitzicht op zee, ideaal voor die kop koffie in de vroege ochtend of om even rustig te zitten.

    De slaapkamer heeft een eigen badkamer met krachtige douche en een ingebouwde wastafel. Het kingsize bed heeft opbergruimte onder het bed. Er is ruimtes om kleding op te hangen en lades in de grote kledingkast. Er is een kaptafel met spiegel en krukje (haardroger aanwezig) en nachtkastjes met leeslampjes.

    De slaapkamer met twee eenpersoonsbedden, ook met uitzicht op zee, heeft twee extra grote (1 m brede) eenpersoonsbedden met opbergruimte onder het bed. Een hoge ladekast, een kledingkast en nachtkastjes bieden volop ruimte voor kleding en opbergruimte.

    Naast de slaapkamer met twee eenpersoonsbedden bevindt zich nog een badkamer met krachtige douche en een ingebouwde wastafel. Al het beddengoed is van 100% katoen, met extra lichte zomerdekbedden van eendendons voor extra comfort. Badhanddoeken en STRANDHANDDOEKEN zijn ook aanwezig (handig vanwege de gewichtsbeperkingen van luchtvaartmaatschappijen).

    Brede schuifdeuren geven toegang tot het grote buitenterras (11 m x 3 m) met een prachtig uitzicht over zowel de baai als Kalkan zelf. Het is heel privé en je hebt geen last van inkijk. Hier kun je lekker ontspannen in je eigen jacuzzi, op ligstoelen en onder een parasol.

    Er staat een grote eettafel van smeedijzer met glazen blad en zes stoelen om buiten te eten.

    De hoofdingang van het appartement ligt iets hoger dan het zwembadniveau. Een brede marmeren trap zorgt voor gemakkelijke toegang. De deur van het appartement is voor de veiligheid voorzien van een video-intercom. Bij het grote zwembad en de ruime, open omgeving staan diverse ligstoelen, tafels, stoelen en parasols. Het uitzicht vanaf hier is prachtig. Op zwembadniveau zijn er ook kleedruimtes voor mannen en vrouwen, douches en toiletten. Er is een parkeerplaats en 24-uurs beveiliging op het terrein, evenals werkende bewakingscamera’s.Er zijn veel treden vanaf de parkeerplaats naar het zwembadniveau en in de omgeving, wat misschien niet geschikt is voor ouderen, mensen met een beperking of kleine kinderen. Ook al is het terras beveiligd met een laag muurtje met een smeedijzeren omheining, kan het toch gevaarlijk zijn voor jonge kinderen.

    Meer details:
    Onze lokale Engelssprekende vertegenwoordigers staan klaar om al je vragen te beantwoorden en eventuele onderhoudskwesties of noodgevallen op te lossen.

    Je krijgt een welkomstpakket.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in de bergen en vlak bij het strand in Kaş. Bazaar van Kalkan en Kas Bazaar Market zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Strand van Kaputas en Kalkan Openbare Strand verkennen. Kies voor waterpret zoals jetskiën of kajakken of beleef avonturen zoals wandelen en paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Kaş
Meer appartementen in Kaş
Kaart
Kalkan, Antalya

In de buurt

  • Een kuststrand met helder turquoise water, een zandstrand en rotsachtige kliffen.
    Strand van Kaputas
    7 min. rijden - 7.2 km
  • Kalkan Openbare Strand
    19 min. wandelen - 1.6 km
  • Bazaar van Kalkan
    4 min. rijden - 2.7 km
  • Kalkan Jachthaven
    4 min. rijden - 2.7 km
  • Strand van Patara
    26 min. rijden - 22.2 km

Restaurants

  • Seaport restaurant
    16 min. wandelen
  • kalkan çay bahçesi
    14 min. wandelen
  • Green Beach
    5 min. wandelen
  • Gusto Restaurant & Lounge
    17 min. wandelen
  • Trio
    17 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt Stunning Penthouse - Turtle View Eagles Nest Kalkan over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Stunning Penthouse - Turtle View Eagles Nest Kalkan?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Stunning Penthouse - Turtle View Eagles Nest Kalkan inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Stunning Penthouse - Turtle View Eagles Nest Kalkan uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Stunning Penthouse - Turtle View Eagles Nest Kalkan?

Dit appartement ligt bij de zee, op 2 km afstand van Kalkan Openbare Strand, Bazaar van Kalkan en Kalkan Jachthaven. Ook Strand van Kaputas en Blue Cave (Mavi Mağara) liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Stunning Penthouse - Turtle View Eagles Nest Kalkan

9,8

Uitzonderlijk

9,0

Netheid

9,0

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 5 van 6 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 6 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 6 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 6 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 6 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Turtle View

Fantastic stay in this gorgeous apartment - everything perfect but the view is absolutely out of this world - will definitely go back
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Had a great time. Always a pleasure to stay hete
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Absolutely beautiful views from terrace. Good suggestions in guest manual. A healthy walk into town that we didn’t mind but probably best that we had a rental car.
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Fabulous view of Kalkan, the bays and Mouse and Snake islands from the apartment and large balcony. Probably one of the best you can get!Swimming pool and sunbathing area very spacious and always kept tidy.There are alot of steps to get to and from the apartment to the carparking area, which certainly kept us fit.
14 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
A beautiful, clean apartment with stunning views and everything we needed for a relaxing stay. Communication with the host was excellent—she was incredibly helpful, providing great local tips and prompt support throughout our stay.The apartment is located just outside the busiest part of Kalkan, making it peaceful while still being close enough to enjoy the lively atmosphere, restaurants, and shops whenever you want.This was a truly memorable place to stay, thanks to its setting and beautiful views. Our kids absolutely loved the pool and the jacuzzi. We would happily return and highly recommend it to anyone visiting Kalkan.
6 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Turtle view is a stunning property. The views are amazing.We were a family of four and thanks to the large balcony the property felt spacious. It’s in a great spot, close to the beach clubs.We had a hire car which helped as we drove into the town every night.Debbie was a very good host, she kept in contact and if there were any problems sorted them straight away.I would recommend this apartment, if only for those wonderful views!
7 nachten verbleven in juli 2025