Gehele woning

4 bedroom pet friendly home in Karlstad

Fotogalerie voor 4 bedroom pet friendly home in Karlstad

Een huis met twee verdiepingen, inclusief een garage, omringd door bomen en een oprit.
Een slaapkamer met een tweepersoonsbed, houten lambrisering, een raam met gordijnen en een radiator.
Een keuken met houten kastjes, een roestvrijstalen vaatwasser, een zwarte koelkast en een betegelde spatwand.
Een woonkamer met een donker leren bank, een ronde houten salontafel en een kamerkleed met een patroon. Er staan twee potplanten, een schilderij aan de muur en een raam met gordijnen.
Een badkamer met een wastafel, toilet en een klein raam.

Gehele woning

4 slaapkamers2 badkamers110 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

4 bedroom pet friendly home in Karlstad

  • Geniet van een ontspannen vakantie in dit gezellige vakantiehuis met klassieke inrichting.



    Neem plaats op de comfortabele banken in de woonkamer en geniet van gezellige avonden met stimulerende gesprekken of voor de tv. De inrichting is traditioneel en gezellig, met warme houten elementen, tapijten en geselecteerde kunstwerken aan de muren. Gebruik de verschillende zithoeken voor rustige uurtjes met een boek of voor gezelligheid. Bereid je maaltijden in de goed uitgeruste keuken met een aangrenzende eethoek. Breng hier samen de maaltijden door in een ontspannen sfeer en plan je excursies voor de volgende dag.



    Profiteer van de beschutte ligging van het pand voor ontspannende pauzes in de frisse lucht. Maak het jezelf gemakkelijk op het gezellige terras, dat wordt omgeven door groen en aangename privacy biedt. Geniet hier van je ochtendkoffie of sluit de dag af met een rustige avond.



    Bezoek de prachtige zwemplekken bij Bomstadbaden in Karlstad of breng actieve uren door in de buitenruimte Skutberget. Ontdek Mariebergsskogen met zijn dierenpark en Naturum of bezoek het Värmlands Museum in Sandgrundsudden. Ga naar Sandgrund en ervaar de indrukwekkende werken van Lars Lerin. Plan een bezoek aan het Brigadmuseum of maak een tochtje met de bootbussen.



    - Gratis parkeren op locatie

    - Verbruikskosten incl.



    - Slaapk. tevens doorgang:

    - Geen beddengoed te huur

    - Handdoeken niet aanwezig

    - Slaapkamer zonder deur

    - Slaapk. in verlengde van trap

    - Huisdieren: 2

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Oven

Slaapkamers

  • 4 slaapkamers

Badkamer

  • 2 badkamers
  • Douche

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Woonkamer

Entertainment

  • Smart-tv met kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Barbecue
  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Aan een meer
  • Aan een rivier

Dingen om te doen

  • Vissen

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Tuin
  • Unitgrootte: 110 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt aan een rivier in Karlstad. Bezoek culturele hoogtepunten Wermland Opera en Sandgrund Lars Lerin. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Sommarro Golf Club en Bryngfjordens Golf Club. Bekijk onze reisgids voor Karlstad
Meer vakantiehuizen in Karlstad
Kaart
Karlstad

In de buurt

  • Winkelcentrum Bergvig
    2 min. rijden - 2.5 km
  • Sandgrund Lars Lerin
    7 min. rijden - 4.9 km
  • Karlstad CCC (Congress Culture Centre)
    7 min. rijden - 4.9 km
  • Löfbergs Arena
    9 min. rijden - 8.2 km
  • Karlstad Universiteit
    11 min. rijden - 11.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Karlstad C - 10 min. rijden
  • Karlstad (KSD) - 18 min. rijden

Restaurants

  • Circle K
    16 min. wandelen
  • Max Hamburgare
    18 min. wandelen
  • IKEA Restaurangen
    4 min. rijden
  • Subway
    3 min. rijden
  • McDonald's
    3 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij 4 bedroom pet friendly home in Karlstad?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij 4 bedroom pet friendly home in Karlstad inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij 4 bedroom pet friendly home in Karlstad uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat 4 bedroom pet friendly home in Karlstad?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt aan een rivier, op 3 km afstand van Vänern, Winkelcentrum Bergvig en Wermland Opera. Ook Brigadmuseum en Gemeentehuis liggen op 5 km afstand.