Geheel appartement

second Floor Apt. near Rheinhafen - Balkon und Parken - APOLONIAliving

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Parking beschikbaar
  • Keuken

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

dit appartement ligt in Karlsruhe in het stadscentrum. Bezoek culturele hoogtepunten ZKM en Prinz-Max-Palais. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Karlsruhe Zoo en Baumlabyrinth. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Handelsbeurs Messe Karlsruhe of kies voor een avondje uit bij Buhlsche Mühle. Zoek de natuur op tijdens activiteiten zoals wandelen, het volgen van een ecotour en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Karlsruhe
Meer appartementen in Karlsruhe
Kaart
Karlsruhe, Baden-Württemberg

In de buurt

  • Hockenheim-circuit
    Hockenheim-circuit
    39 min. rijden - 57.6 km
  • Albsiedlung
    3 min. rijden - 2.4 km
  • Karlsruhe Zoo
    6 min. rijden - 6.1 km
  • Messe Karlsruhe
    6 min. rijden - 4.7 km
  • Paleis van Karlsruhe
    8 min. rijden - 5.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Karlsruhe-Mühlburg - 6 min. wandelen
  • Knielingen Siemens S-Bahn - 16 min. wandelen
  • Karlsruhe Baden-Baden (FKB-Luchthaven Baden) - 36 min. rijden

Restaurants

  • Domino's Pizza Karlsruhe West
    3 min. wandelen
  • WOK
    11 min. wandelen
  • Café Brahms
    14 min. wandelen
  • Curry76
    9 min. wandelen
  • Restaurant Saloniki
    2 min. rijden

Over deze accommodatie

second Floor Apt. near Rheinhafen - Balkon und Parken - APOLONIAliving

Appartement in het stadscentrum
second Floor Apt. near Rheinhafen - Balkon und Parken - APOLONIAliving heeft alles wat je nodig hebt. Avontuurlijke reizigers kunnen fietsen bij dit appartement. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
  • Een fiets ter plaatse, rookvrije accommodatie en een lift
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij second Floor Apt. near Rheinhafen - Balkon und Parken - APOLONIAliving bieden voorzieningen zoals bureaustoelen, eettafels en wifi.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
  • Badkamers met haardrogers
  • Televisies met kabelzenders
  • Balkons, keukens en koelkasten

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.

Accommodatie ook bekend onder de naam

495875

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij second Floor Apt. near Rheinhafen - Balkon und Parken - APOLONIAliving?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij second Floor Apt. near Rheinhafen - Balkon und Parken - APOLONIAliving inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij second Floor Apt. near Rheinhafen - Balkon und Parken - APOLONIAliving uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat second Floor Apt. near Rheinhafen - Balkon und Parken - APOLONIAliving?

Dit appartement ligt in het centrum van Karlsruhe, op 3 km afstand van Albsiedlung, Europahalle en ZKM. Ook Prinz-Max-Palais en Bundesverfassungsgericht liggen op 5 km afstand. Knielingen Siemens S-Bahn ligt op 16 minuten wandelen en naar Sudetenstraße Tram Stop is het 24 minuten wandelen.