Art Deco WOLKER by ASTORIA Hotel & Medical Spa bevindt zich in Stadscentrum van Karlovy Vary, een wijk in Karlsbad, en ligt aan het wandelpad langs de rivier. Karlovarské minerální vody en Peter en Pauluskerk zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Elizabeth's Spa en Mlýnská kolonáda. Ook Stadsschouwburg van Karlovy Vary en St. Maria Magdalenakerk zijn zeker een bezoekje waard.De regio biedt voor ieder wat wils: ontspanning in de vorm van een warmwaterbron of spanning in de vorm van mountainbiken, paardrijden en tokkelen. Bekijk onze reisgids voor Karlsbad
Tržište 19, Karlovy Vary, 36001
In de buurt
Warmwaterkolonnade
1 min. wandelen - 0.0 km
St. Maria Magdalenakerk
1 min. wandelen - 0.0 km
Stadsschouwburg van Karlovy Vary
2 min. wandelen - 0.2 km
Mlýnská kolonáda
3 min. wandelen - 0.3 km
Peter en Pauluskerk
9 min. wandelen - 0.8 km
Lokaal vervoer
Station Karlovy Vary - 9 min. rijden
Karlovy Vary (KLV-Internationale luchthaven Karlovy Vary) - 31 min. rijden
Restaurants
Café Elefant
3 min. wandelen
Goethe's Beer House
4 min. wandelen
Pizzeria La Famiglia
3 min. wandelen
Kavárna Zámecká Věž
2 min. wandelen
Grandrestaurant Pupp
6 min. wandelen
Over deze accommodatie
Art Deco WOLKER by ASTORIA Hotel & Medical Spa
Hotel met een chique stijl niet ver van Mlýnská kolonáda
Art Deco WOLKER by ASTORIA Hotel & Medical Spa bevindt zich dicht bij Warmwaterkolonnade en St. Maria Magdalenakerk en biedt een gratis ontbijtbuffet, een bibliotheek en een droogkuis/wasserijservice. Geniet van een sauna of een stoombad om tot rust te komen. Naast een restaurant genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een binnenzwembad
Parkeerplaatsen ter plaatse, een shuttleservice van/naar de luchthaven en toegang tot een binnenzwembad in de buurt
Meertalig personeel, conciërgeservice en rookvrije accommodatie
Bagageopslagruimte, een kluis bij de receptie en hulp bij uitstappen/tickets
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Art Deco WOLKER by ASTORIA Hotel & Medical Spa bieden volop comfort dankzij gratis wifi en kluisjes.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen binnen 1,5 kilometer van de accommodatie
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Onoverdekte parkeerplekken ter plaatse (CZK 500 per dag)
Beperkte plekken voor zelf parkeren ter plaatse per unit
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 07.30 uur tot 10.00 uur
Een restaurant
Dingen om te doen
Bibliotheek
Binnenzwembad
Binnenzwembad (toegang voor gasten)
Sauna
Stoombad
Gezinsvriendelijk
Binnenzwembad
Koelkast op de kamer
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Aan de rivierpromenade
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger (op verzoek)
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv
Eten en drinken
Koelkast
Meer
Bureau
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 06.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [Vřídelní 92/21, 360 01 Karlovy Vary].
De eigenaar zal je bij aankomst verwelkomen.
Als je na de openingstijden bij deze accommodatie arriveert, dien je op een andere locatie in te checken: [Vřídelní 92/21, 360 01 Karlovy Vary].
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Het ontbijt wordt geserveerd in een nabijgelegen restaurant, ongeveer 300 meter verderop.
Het binnenzwembad is tegen een toeslag beschikbaar in het hoofdgebouw ASTORIA, op ongeveer 300 meter van het Art Deco WOLKER.
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je CZK 500 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 12 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: CZK 50.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: CZK 2500.00 per voertuig (retour)
Betaald parkeren (openlucht): CZK 500.00 per dag
Toeslag voor huisdieren: CZK 500 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Er geldt mogelijk een speciaal annuleringsbeleid of aparte toeslag voor groepsboekingen (meer dan 8 kamers voor dezelfde accommodatie/verblijfsdatums).
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het zwembad is toegankelijk van 07.00 uur tot 21.00 uur
Accommodatie ook bekend onder de naam
ASTORIAHotel&MedicalSpa DepandanceWolker Hotel Karlovy Vary
ASTORIAHotel&MedicalSpa DepandanceWolker Hotel
ASTORIAHotel&MedicalSpa DepandanceWolker Karlovy Vary
ASTORIA&Mecal pandanceWolker
ASTORIAHotel MedicalSpa DepandanceWolker
ASTORIA Mecal pandanceWolker
ASTORIA Hotel Medical Spa Depandance
ASTORIAHotel MedicalSpa DepandanceWolker
ASTORIA Hotel Medical Spa Art Deco WOLKER
Art Deco WOLKER by ASTORIA Hotel Medical Spa
Art Deco WOLKER by ASTORIA Hotel & Medical Spa Hotel
Art Deco WOLKER by ASTORIA Hotel & Medical Spa Karlovy Vary
Veelgestelde vragen
Beschikt Art Deco WOLKER by ASTORIA Hotel & Medical Spa over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad. Het zwembad is van 07.00 uur tot 21.00 uur geopend.
Zijn huisdieren welkom bij Art Deco WOLKER by ASTORIA Hotel & Medical Spa?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van CZK 500 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost CZK 500.00 per dag. De parkeermogelijkheden zijn beperkt. Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij Art Deco WOLKER by ASTORIA Hotel & Medical Spa inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 06.00 uur. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid). Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Art Deco WOLKER by ASTORIA Hotel & Medical Spa uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt Art Deco WOLKER by ASTORIA Hotel & Medical Spa een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van CZK 2500.00 per voertuig.
Waar staat Art Deco WOLKER by ASTORIA Hotel & Medical Spa?
Dit hotel ligt in Stadscentrum van Karlovy Vary, vlak bij Warmwaterkolonnade en St. Maria Magdalenakerk. Ook Stadsschouwburg van Karlovy Vary en Mlýnská kolonáda liggen op 5 minuten wandelen. Station Karlovy Vary dolni n. ligt op 24 minuten wandelen en naar Station Karlovy Vary is het 26 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Art Deco WOLKER by ASTORIA Hotel & Medical Spa
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,2
Netheid
8,6
Locatie
7,8
Personeel en service
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 7 van 18 beoordelingen
10 - Uitstekend
7
Gastenscore: 8 - Goed. 5 van 18 beoordelingen
8 - Goed
5
Gastenscore: 6 - Redelijk. 4 van 18 beoordelingen
6 - Redelijk
4
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 18 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 18 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
julianna
Reisde met familie
22 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
The staff was very courteous in their room with us super clean!
julianna
3 nachten verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Mary
Reisde met een groep
28 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Unfortunately no AC which wasn’t mentioned. Needed a fan which they supplied.
Mary
2 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Olena
15 jun 2025
Olena
2 nachten verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Karine
23 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nous avons réservé au Art Déco Wolker Astoria. Où il n’y a pas de réception et hôtel non accessible en voiture….. et le parking assez loin.Il faut aller dans un autre hôtel pour récupérer la clé de la chambre. Pareil pour le petit déjeuner. Donc vraiment pas pratique. Le personnel à la réception a été très aimable et nous a changé d’hôtel. Autrement séjour très agréable.
Karine
2 nachten verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
2 jul 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Robert
Reisde met partner
28 jan 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Frühstück und Abendbrot vom buffet super. Wir waren auch im Schwimmbad. Alles sehr schön
Robert
2 nachten verbleven in januari 2024
4/10 – Matig
mildred
15 aug 2023
mildred
1 nacht verbleven in augustus 2023
6/10 – Redelijk
Woon Man Gladys
19 nov 2022
Woon Man Gladys
1 nacht verbleven in november 2022
8/10 – Goed
Lulzim
8 okt 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lulzim
2 nachten verbleven in september 2022
10/10 – Uitstekend
Pavel
Zakenreiziger
18 okt 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ideální umístění hotelu, krásné prostředí!
Dražší parkování až u hotelu Thermál
Pavel
1 nacht verbleven in oktober 2021
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
18 sep 2021
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
BAD EXPERIENCE
RECEPTIONIST DON'T KNOW A WORLD IN ENGLISH-THINGS DONE WITHOUT UNDERSTANDING.
WALKING WITH LUGGAGE 15 MINUTES BETWEEN
RECEPTION AND THE HOTEL BUILDING ( WOLKER AND ASTORIA).
NO SPACE AT BREAKFAST- MORE THAN FULL!!!
COVID MUST DANCE IN THIS PLACE
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in september 2021
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
12 jul 2021
Positief: Netheid, personeel en service
Schwimmbad war bei der Buchung nicht dabei, sondern hätte extra bezahlt werden müssen. Das wurde vorher nicht kommuniziert. Unterbringung war zudem nicht im Hotel direkt, sondern in einem separaten Haus. Zum Frühstück musste man also erst einen Spaziergang unternehmen. Werde hier nicht mehr buchen
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juli 2021
10/10 – Uitstekend
Nikola
Reisde met familie
27 aug 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Úžasné pokoje. Pohodlí, čistota!
Nikola
1 nacht verbleven in augustus 2020
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie en kleine kinderen
13 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
War alles top......................................................
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in februari 2020
8/10 – Goed
Catharina
17 dec 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Catharina
7 nachten verbleven in december 2019
6/10 – Redelijk
Frank
8 okt 2019
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Lage Top Hotel in die Jahre gekommen
Check in bemüht und auch Nett Lage Top blöd war das Schwimmbad Frühstück usw nur im Haupthaus war Einrichtung Teils abgewöhnt Frühstück nix besonderes unterer Standard. Im Bad lauter tote Fliegen im Lampenschirm und Schimmelansätze in der Dusche sowas sollte nicht vorkommen
Frank
2 nachten verbleven in oktober 2019
8/10 – Goed
Nicolas
24 jul 2019
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Man skal gå 300 meter, for at hente nøgle, samt blive indskrevet. Efterfølgende skal man køre til den anden ende af byen, for at finde den parkering man så får lov at betale dyrt for. Dog er værelset super godt, rent og placering i forhold til byen i top.
Nicolas
1 nacht verbleven in juli 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
20 apr 2018
Basic and dated room, good location. Check in is in separate building a couple hundred meters down the road.