Hotel Anmol Inn ligt in Naini, een wijk in Karchana. Geniet van de prachtige natuur bij Minto Park en Moti Jheel. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Allahabad Planetarium en Company Gardens Allahabad. Sai Dham Mandir en Fun Gaon zijn ook een bezoek waard. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals skiën. Bekijk onze reisgids voor Karchana
Mirzapur Rd, Karchana, Uttar Pradesh, 211008
In de buurt
Sangam
10 min. rijden - 8.4 km
Sachcha Baba Ashram
3 min. rijden - 3.2 km
New Yamuna Bridge
5 min. rijden - 4.2 km
Minto Park
7 min. rijden - 5.6 km
Hanuman Mandir
10 min. rijden - 8.4 km
Lokaal vervoer
Naini Junction Station - 9 min. rijden
Allahabad (IXD) - 53 min. rijden
Restaurants
El Chico
10 min. rijden
Sulaki lal and sons
6 min. rijden
Subway
9 min. rijden
Satkar Laudge
9 min. rijden
Shree Jagdish Bhojanalya
5 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Anmol Inn
Hotel in Naini
Bij Hotel Anmol Inn zijn er de volgende voorzieningen: een openbaar buitenbad (geen mineraalbron), een kunstgalerij ter plaatse en een shoppingcenter ter plaatse. Avontuurlijke reizigers kunnen jagen, boogschieten en mountainbiken bij dit hotel. Geniet van onoverdekte privé-onsen om tot rust te komen. Geniet van de activiteiten ter plaatse zoals paardrijden en varen met een motorboot. Blijf online met gratis wifi in de kamer met een snelheid van 50+ Mbps en geniet van een open haard in de lobby.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Gratis parkeerplaatsen
Ontbijt (toeslag), fietsverhuur en lokale shuttleservice
Een bodyboard ter plaatse, meertalig personeel en geldautomaat/bankservice
Kamervoorzieningen
Alle 102 kamers bieden volop comfort met 24-uurs roomservice en open haarden, naast leuke voordelen zoals luxe beddengoed en kussenmenu's.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Verwarming en plafondventilators
Hypoallergeen beddengoed, lakens van Egyptisch katoen en bedden met traagschuimmatrassen
Badkamers met regendouches en designer toiletartikelen
Ledtelevisies van 32 inch met Netflix, Hulu en streamingdiensten
Aparte zitruimtes, babybadjes en premium tv-zenders
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van INR 500 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Anmol Inn?
Vandaag, 30 okt. 2026, kost een verblijf bij Hotel Anmol Inn van één nacht voor twee volwassenen op 31 okt. 2026 min. € 20, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Anmol Inn inchecken?
Inchecken kan vanaf: 11.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur. Tegen betaling van een toeslag van INR 495 kun je op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Anmol Inn uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Anmol Inn?
Dit sportieve hotel ligt in Naini, op 2,9 km van New Yamuna Bridge en op 2,9 km van Sachcha Baba Ashram. Ook Jamuna Church en Shivkoti Mahadev Temple liggen op 10 km afstand.