Sanuki mansion ligt vlak bij het strand in Kanonji. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Zenigata Sunae en Tempel van Kannon-ji. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Unpenji-kabelbaan en Unpenji. Je batterij opladen of een frisse neus halen, in deze buurt kan het allebei. Kies voor een bezoek aan een warmwaterbron om te ontspannen en voor paardrijden om je in te spannen. Bekijk onze reisgids voor Kanonji
Sanuki mansion biedt onder andere een volledig uitgeruste spa en een bubbelbad. Geniet van 8 warmwaterbronnen of een sauna om tot rust te komen en verwen jezelf met een massage. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Fietsverhuur
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Sanuki mansion hebben leuke bijkomstigheden zoals airconditioning en aparte zitruimtes, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en aparte eetruimtes.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Aparte badkuipen en douches, haardrogers en shampoo
Aparte zitruimtes, aparte eetruimtes en kitchenettes
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Gratis verblijf voor kinderen (zie details)
Kitchenette
Bakplaat
Diepvriezer
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Rijstkoker
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Gratis extra futon
Badkamer
Aparte badkuip en douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Vliegenramen
Entertainment
Flatscreen-tv
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Werkplekken
Bureau
Klimaatregeling
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Diensten en faciliteiten
Receptie met beperkte tijden
Reisgidsen
Verduisterende gordijnen
Dingen om te doen
Fietsenverhuur
Paardrijden in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
18 units
Fietsenverhuur
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 11.00 uur tot 22.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 1 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: JPY 100.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 13 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten of per kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie M370024149, M370024144, M370024145
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
De warmwaterbronnen zijn toegankelijk van 10.00 uur tot 23.00 uur.
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Sanuki mansion?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Sanuki mansion inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Sanuki mansion uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Sanuki mansion?
Dit wellness appartement ligt vlak bij het strand, op 10 minuten wandelen van Setonaikai Nationaal park, Kotohiki-park en Zenigata Sunae. Ook Kotohikihachimangu-heiligdom en Tempel van Kannon-ji liggen op 2 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Sanuki mansion
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,0
Netheid
10
Voorzieningen
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 3 van 5 beoordelingen
10 - Uitstekend
3
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 5 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 5 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 5 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 5 beoordelingen