Nice and comfortable countryside house for perfect vocation in nature. The villa is situated in Cervari, area of famous city Rovinj ,also near Poreč. During the hot summer days cool yourself in big pool or nice near beach ( 20 km ).
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
3 in totaal (tot 25 kg per huisdier)
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
Events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: van 1 juni tot 30 september, GBP 0.67 per persoon, per nacht
De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober tot 30 november, GBP 0.54 per persoon, per nacht
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen met max. 10 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie HR76091535853
Over deze buurt
deze villa ligt in een landelijke omgeving en vlak bij het strand in Kanfanar. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Bisschoppelijk Complex van de Eufrasiusbasiliek en Speciaal ornithologisch reservaat Palud. Daarnaast kun je ook Beeldhouwpark van Dušan Džamonja en Onze-Lieve-Vrouw van Goede Gezondheidskapel bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Aqua Golf Porec en Dinopark Funtana zijn ook een bezoek waard. Kies voor waterpret zoals jetskiën of duiken of beleef avonturen zoals het volgen van een ecotour en het verkennen van grotten. Bekijk onze reisgids voor Kanfanar
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 25 kg per huisdier toegestaan (maximum 3 in totaal). Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Villa Postaja inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Postaja uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa Postaja?
Deze villa ligt bij de zee, op 15 km afstand van Takala, Dvigrad en Lim Baai. Ook Kaštel Grimani en Cisterne liggen op 15 km afstand.