Gehele woning
Villa Margherita
Villa voor families, met een buitenzwembad en fitnessfaciliteiten
Fotogalerie voor Villa Margherita





Beoordelingen
8,2 op 10 –
Zeer goed
Gehele woning
Max. aantal: 10150 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Holiday Home in Golas With Private Pool
Holiday Home in Golas With Private Pool
- Zwembad
- Wasmachine
- Droogkast
- Parking inbegrepen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Contante waarborg: EUR 200 per verblijf
- Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.10 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.55 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 1.60 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.80 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
- Schoonmaakkosten: EUR 80 per accommodatie, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 50 per voertuig (enkele reis)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden en een hoge stoel te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Villa Margherita Kanfanar
Margherita Kanfanar
Villa Margherita Villa
Villa Margherita Kanfanar
Villa Margherita Villa Kanfanar
Over deze buurt

Kurili 27b, Kanfanar, 52352
In de buurt
- San Tommaso Wijnmakerij8 min. rijden - 7.1 km
- Lim Baai9 min. rijden - 6.4 km
- Kazun12 min. rijden - 11.8 km
- Kaštel Grimani12 min. rijden - 11.4 km
- Cisterne12 min. rijden - 11.4 km
Lokaal vervoer
- Station Pula - 28 min. rijden
- Pula (PUY) - 25 min. rijden
Restaurants
- Caffe Bar Erman10 min. rijden
- Pizzeria "Toni13 min. rijden
- Restaurant Viking10 min. rijden
- Restaurant "Orca12 min. rijden
- Restaurant Fjord10 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Villa Margherita
Beoordelingen
8,2








