Gehele woning
asanogawa
Fotogalerie voor asanogawa





Gehele woning
Max. aantal: 6
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Hotel Forza Kanazawa
Hotel Forza Kanazawa
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Ontbijt beschikbaar
- Wasvoorzieningen
9.2 van 10, Fantastisch, 842 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Betaald parkeren: JPY 2000 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
asanogawa House Kanazawa
asanogawa House
asanogawa Kanazawa
asanogawa Kanazawa
asanogawa Private vacation home
asanogawa Private vacation home Kanazawa
Over deze buurt

2-1, Kazuemachi, Kanazawa, Ishikawa, 920-0908
In de buurt
Bladgoudmuseum van Kanazawa4 min. wandelen - 0.4 km
Omicho-markt9 min. wandelen - 0.8 km
Kasteel van Kanazawa11 min. wandelen - 0.9 km
Tuin van Kenrokuen11 min. wandelen - 0.9 km- District Kazuemachi Chaya1 min. wandelen - 0.1 km
Lokaal vervoer
- Station Kanazawa - 19 min. wandelen
- Komatsu (KMQ) - 49 min. rijden
Restaurants
- 金澤烏鶏庵 東山店3 min. wandelen
- Oriental Brewing 東山店3 min. wandelen
- Hum&Go# Coffee and Stock2 min. wandelen
- 金沢パフェむらはた4 min. wandelen
- 多華味屋3 min. wandelen








