Het chalet in Kamperland heeft twee slaapkamers en biedt plaats aan drie personen.
De accommodatie is 35 m².
... De accommodatie ligt op 160 m van het waterpark "Zwemparadijs De Roompot", 160 m van "Zwemparadijs De Roompot", 170 m van de supermarkt, 950 m van het zandstrand, 1 km van het [onduidelijk], 1 km van de bushalte, 4 km van de stad "Kamperland", 5 km van "Veerse meer", 10 km van het treinstation, 12 km van het waterpark "Deltapark Neeltje Jans", 12 km van attractiepark "Deltapark Neeltje Jans", 12 km van "Nationaal Park Oosterschelde", 18 km van attractiepark "Klimbos Zeeuwse Helden", 20 km van de stad "Middelburg", 20 km van de golfbaan "De Goese Golf", 21 km van de stad "Domburg", 23 km van de "Mini Mundi"-pretpark, 26 km van de stad "Zerikzee", 30. Deze accommodatie ligt op 95 km van Rotterdam International Airport en is ideaal gelegen voor gezinnen.
Het beschikt over een tuin, een terras van 10 m², wifi, een gasboiler, toegang tot een gemeenschappelijk zwembad, parkeergelegenheid op eigen terrein en een televisie.
De open keuken met gaskookplaat is uitgerust met een koelkast, magnetron, oven, vriezer, servies/bestek, kookgerei, een koffiezetmachine en een waterkoker.
Belangrijk: Wij zetten ons in voor de bescherming van onze accommodaties en voldoen aan de regelgeving voor kortetermijnverhuur. Daarom zal Superhog u vragen een onafhankelijke verificatie te voltooien. U wordt door Superhog per e-mail en/of sms gecontacteerd om de verificatie te voltooien.
Let op: Voordat uw boeking begint, bent u verplicht een schadeverzekering af te sluiten voor € 17,50 per boeking. Deze verzekering dekt u in geval van accidentele schade (tot een bedrag van € 100,00) tijdens uw verblijf. Indeling:
Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.: Eindschoonmaak; U moet het zelf (goed) doen Huisdieren; Max. 2; € 10/dier/nacht Bedlinnen; Available for Rent
Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen: Badhanddoeken; Available for Rent Wifi; Included
deze chalet ligt in Kamperland. Verken de plaatselijke natuur bij Strand van Domburg en Strand van Renesse. Roompot Zwemparadijs en Deltapark Neeltje Jans zijn ook een bezoek waard. Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals zwemmen. Bekijk onze reisgids voor Kamperland
Beschikt RBR 546 - Beach Resort Kamperland over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij RBR 546 - Beach Resort Kamperland?
Vandaag, 6 nov. 2026, kost een verblijf bij RBR 546 - Beach Resort Kamperland van één nacht voor twee volwassenen op 20 nov. 2026 min. € 258, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij RBR 546 - Beach Resort Kamperland?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij RBR 546 - Beach Resort Kamperland inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij RBR 546 - Beach Resort Kamperland uitchecken?
Je dient om uiterlijk middernacht uit te checken.
Waar staat RBR 546 - Beach Resort Kamperland?
Deze chalet in Kamperland ligt op 1,3 km van Roompot Zwemparadijs en op 15 km afstand van Veerse Meer en Deltapark Neeltje Jans. Ook Delta Expo en Deltawerken liggen op 15 km afstand.