Gehele woning
THE BEEHIVE KAMIFURANO
Dit vakantiehuis in Kamifurano is voorzien van een keuken en een wasmachine/droogkast
Fotogalerie voor THE BEEHIVE KAMIFURANO





Beoordelingen
4,0 op 10 –
Gehele woning
4 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 16
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 365
28 jan - 29 jan
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

THE SHELBOURNE FURANO
THE SHELBOURNE FURANO
- Keuken
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
- Airconditioning
De prijs is € 461
18 feb - 19 feb
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Schoonmaakborg: JPY 23000 per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
THE Beehive Kamifirano
THE BEEHIVE KAMIFURANO Kamifurano
THE BEEHIVE KAMIFURANO Private vacation home
THE BEEHIVE KAMIFURANO Private vacation home Kamifurano
Over deze buurt

3-5-26 Nakamachi, Kamifurano, Hokkaido, 071-0543
In de buurt
Skiresort van Furano19 min. rijden - 19.6 km
Blue Pond20 min. rijden - 19.8 km
Dierentuin van Asahiyama48 min. rijden - 46.4 km- Hinode Park Lavendeltuin20 min. wandelen - 1.7 km
- Fukiage Onsen23 min. rijden - 22.0 km
Lokaal vervoer
- Station Nishinaka - 9 min. rijden
- Asahikawa (AKJ) - 38 min. rijden








