Beverly Glamping ligt in Kakegawa. Shizuoka Country Fukuroi-golfbaan en Kindermuseum Nemunoki zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Tsumakoi Geluidsverlichting en Makinohara Service Area Up Line bezoeken. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Ecopa Arena of Shizuoka Stadium ECOPA. Bekijk onze reisgids voor Kakegawa
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Veelgestelde vragen
Hoe laat kan ik bij Beverly Glamping inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Beverly Glamping uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Beverly Glamping?
Dit hotel in Kakegawa ligt op 1,8 km van Tsumakoi Geluidsverlichting en op 5 km afstand van Kakegawa Kachoen Park en Kunstmuseum Tokoha. Ook Kasteel van Kakegawa en Takenomaru-huis liggen op 5 km afstand.