Geheel appartement
KGSTStudioA 2 min walk from Kagoshima Chuo sta / Kagoshima Kagoshima
Fotogalerie voor KGSTStudioA 2 min walk from Kagoshima Chuo sta / Kagoshima Kagoshima





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
1 slaapkamer 1 badkamer Max. aantal: 4 28 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 77
15 jul - 16 jul
Over deze accommodatie
Voeg datums toe voor prijzen
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Richmondhotel Kagoshima Kinseicho
Richmondhotel Kagoshima Kinseicho
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
- Ontbijt beschikbaar
9.0 van 10, Fantastisch, 449 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
162189
Over deze buurt

Kagoshima, Kagoshima
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over KGSTStudioA 2 min walk from Kagoshima Chuo sta / Kagoshima Kagoshima
Beoordelingen
10
Uitzonderlijk
10/10
Netheid
9,0/10
Voorzieningen
9,0/10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
Reisde met een groep
27 dec 2022
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
10/10 – Uitstekend
misuzu
Reisde met familie en kleine kinderen
18 jul 2022
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
misuzu
3 nachten verbleven in juli 2022