Gasthaus Wendischbrome ligt in Jübar. Bezoek Wolfsburg Boldecker Land, Golfclub en Internationales Wind- und Wassermühlenmuseum als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Drömling Natuurpark en Natuurpark Elbhöhen-Wendland. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Eis Arena Wolfsburg of Volkswagen Arena. Bekijk onze reisgids voor Jübar
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Voorzieningen
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Geen schoonmaakservice
Buiten
Barbecue
Picknickplaats
Terras
Tuin
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv met satellietzenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Meer
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: EUR 20.00 als je incheckt tussen 18.00 uur en 22.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 20.00
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 09.00 uur tot 20.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
3 in totaal
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 15.0 per dag.
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor late check-in: EUR 20.00 als je incheckt tussen 18.00 uur en 22.00 uur
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 20.00 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor extra bed: EUR 15.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Gasthaus Wendischbrome Guesthouse Nettgau
Gasthaus Wendischbrome Guesthouse
Gasthaus Wendischbrome Nettgau
Gasthaus Wendischbrome Guesthouse Jübar
Gasthaus Wendischbrome Guesthouse
Gasthaus Wendischbrome Jübar
Guesthouse Gasthaus Wendischbrome Jübar
Jübar Gasthaus Wendischbrome Guesthouse
Guesthouse Gasthaus Wendischbrome
Gasthaus Wendischbrome Jubar
Gasthaus Wendischbrome Jübar
Gasthaus Wendischbrome Guesthouse
Gasthaus Wendischbrome Guesthouse Jübar
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Gasthaus Wendischbrome?
Ja, bij dit pension zijn huisdieren toegestaan (maximum 3 in totaal). Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Gasthaus Wendischbrome inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur. Tegen een toeslag van EUR 20.00 kun je bij deze accommodatie tussen 18.00 uur en 22.00 uur laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Gasthaus Wendischbrome uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van EUR 20.00 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Gasthaus Wendischbrome?
Dit pension in Jübar ligt op 2,6 km van Museum Burg Brome en op 8,7 km van Drömling Natuurpark. Ook Bernsteinsee Strand en Eis Arena Wolfsburg liggen op 32 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.