OR Tambo Guest House

Accommodatieklasse: 4

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,2 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Bar
  • Wasvoorzieningen
De huidige prijs is € 53
inclusief belastingen en toeslagen
27 aug - 28 aug

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
6 van 6 kamers weergeven

Standaard kamer

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • 26 m²
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed en 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Standaard kamer

  • 24 m²
  • Max. aantal: 3
  • 3 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Standaard kamer

  • 15 m²
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Standaard kamer

8,8 van 10
Voortreffelijk
(3 beoordelingen)
  • 15 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Standaard kamer

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • 24 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Standaard kamer

  • 24 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

OR Tambo Guest House ligt in Kempton Park. Bezoek culturele hoogtepunten AECI Dynamite Factory Museum en South African Airways Museum. Reizigers die graag wat willen shoppen, kunnen dat doen bij Festival Mall en Taxfree winkelcentrum in Internationale Terminal. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals golfen. Bekijk onze reisgids voor Kempton Park
Meer pensions in Johannesburg
Kaart
Plot 177, East Road, Pomona, Kempton Park, Gauteng, 1619

In de buurt

  • Taxfree winkelcentrum in Internationale Terminal
    10 min. rijden - 10.7 km
  • Emperors Palace Casino
    11 min. rijden - 12.5 km
  • Festival Mall
    12 min. rijden - 9.6 km
  • Wild Waters Boksburg
    14 min. rijden - 17.7 km
  • East Rand Mall
    16 min. rijden - 18.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Rhodesfield - 14 min. rijden
  • Station Johannesburg Park - 26 min. rijden
  • Johannesburg (JNB-O.R. Tambo Intl.) - 9 min. rijden

Restaurants

  • The Parks Farmers Market & Pizzeria
    9 min. rijden
  • Angus Grill
  • Esihayeni
    7 min. rijden
  • Steers
    9 min. rijden
  • KFC
    19 min. wandelen

Over deze accommodatie

OR Tambo Guest House

  • Pension met een chique stijl en een boetiekstijl
  • Bij OR Tambo Guest House zijn er de volgende voorzieningen: vervoer van/naar de luchthaven, een terras en een tuin. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een droogkuis/wasserijservice en een bar.
  • Tijdens je verblijf geniet je ook van:
    • Een buitenzwembad
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Een shuttleservice van/naar de luchthaven, snelle uitcheckservice en snelle incheckservice
    • Een bagageopslagruimte, hulp bij uitstappen/tickets en barbecues
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij OR Tambo Guest House bieden voorzieningen zoals gratis wifi.
  • Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Verwarming en draagbare ventilators
    • Gratis toiletartikelen en haardrogers
    • Lcd-televisies van 32 inch met satellietzenders
    • (kleer)kasten, koelkasten en waterkokers

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • 24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
  • Plaatselijke shuttleservice (toeslag) tot 25 kilometer afstand
  • Shuttleservice van/naar het casino (toeslag)
  • Shuttle van/naar het winkelcentrum (toeslag)
  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Eten en drinken

  • Een bar/lounge
  • Een restaurant
  • Snackbar/delicatessenwinkel

Dingen om te doen

  • 24-uurs toegang tot het zwembad
  • Buitenzwembad

Voorzieningen

  • Bagageopslag
  • Wasserij

Gastendiensten

  • Droogkuis-/wasserijservice
  • Hulp met excursies en tickets
  • Huwelijksservices
  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Buiten

  • Barbecue
  • Terras
  • Tuin

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift

Meer

  • 2 etages
  • 2 gebouwen
  • Receptieruimte
  • Roken is niet toegelaten

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Lcd-tv van 32 inch met satellietzenders

Eten en drinken

  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast

Meer

  • Bureau
  • Draagbare ventilator
  • Verwarming

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur
Snelle uitcheckservice

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je die buiten de reguliere inchecktijden arriveert, dien je vooraf contact op te nemen met de accommodatie om het inchecken te regelen.

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar

Huisdieren

Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor luchthavenshuttle: ZAR 130 per voertuig (enkele reis)

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het zwembad is 24 uur per dag toegankelijk
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.

Veelgestelde vragen

Beschikt OR Tambo Guest House over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Het zwembad is 24 uur per dag geopend.

Hoeveel kost een verblijf bij OR Tambo Guest House?

Vandaag, 26 aug. 2026, kost een verblijf bij OR Tambo Guest House van één nacht voor twee volwassenen op 27 aug. 2026 min. € 53, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij OR Tambo Guest House?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij OR Tambo Guest House inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij OR Tambo Guest House uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Biedt OR Tambo Guest House een shuttle naar het vliegveld?

Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van ZAR 130 per voertuig.

Waar staat OR Tambo Guest House?

Dit in modieuze stijl pension in Kempton Park ligt op 10 km afstand van Arwyp Medical Centre, SAPS Mechanical School Golf Club en Kempton Park Golf Club. Ook Festival Mall en Bunny Park liggen op 10 km afstand.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.