10/10 – Voortreffelijk
Andres

























Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Uitchecken voor 12.00 uur
Deze accommodatie biedt transfers vanaf het treinstation (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 48 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Als je met de auto naar de accommodatie komt, dien je op voorhand contact op te nemen met de accommodatie (bv. voor een routebeschrijving)
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Bemande receptie
Voor huisdieren betaal je INR 2000 per huisdier, per nacht
1 in totaal (tot 15 kg per huisdier)
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 2 kinderen van 6 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan INR 2950 per nacht.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Vandaag, 19 sep. 2026, kost een verblijf bij Gulab Haveli, Mandawa – IHCL SeleQtions van één nacht voor twee volwassenen op 20 sep. 2026 min. € 107, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Ja, bij dit resort zijn huisdieren met een gewicht van maximum 15 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van INR 2000 per huisdier, per nacht. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Dit luxe resort ligt in een landelijke omgeving, op enkele stappen van Mandawa plein en op 19,9 km van Haveli Nadine Prince. Ook Ganeriwal Haveli en Chhatris liggen op 25 km afstand.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster



