Geheel appartement·Particuliere eigenaar

APPARTAMENTO SAN MARCO

Accommodatieklasse: 2.5

Fotogalerie voor APPARTAMENTO SAN MARCO

Exterieur
Exclusief appartement | 2 slaapkamers, een strijkplank/strijkijzer
Exterieur
Voorkant van accommodatie
Exclusief appartement | Badkamer | Een douche, een haardroger, een bidet

Geheel appartement

2 slaapkamersMax. aantal: 6

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Parking inbegrepen
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

APPARTAMENTO SAN MARCO

Dit aan het strand gelegen appartement biedt parasols en ligstoelen aan.  Dit appartement biedt een haardroger, douche en een strijkplank/strijkijzer.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een strijkplank/strijkijzer. Elke badkamer is voorzien van een douche, een bidet en een haardroger.

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Aan een wit zandstrand
  • Strandparasols
  • Strandstoelen

Parkeren en vervoer

  • Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers

Badkamer

  • Bidet
  • Douche
  • Haardroger

Woonruimtes

  • Eettafel

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Toeslag: EUR 25 per huisdier per verblijf
  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Lift
  • Pad zonder treden naar de ingang
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
  • Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
  • Tegelvloer in de kamer
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Gerenoveerd - maart 2022
  • Mediterrane architectuur

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in tussen 19.00 uur en 23.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 25

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 48 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 08.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je EUR 25 per huisdier, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Contante waarborg: EUR 100 per accommodatie per verblijf
  • De stad heft een belasting die bij de accommodatie verrekend wordt. Deze belasting geldt niet voor inwoners van Venetië en kinderen tot 10 jaar oud jaar. Er gelden mogelijk andere uitzonderingen – na overlegging van de juiste documentatie bij de accommodatie – voor patiënten en hun verzorgers, en voor mensen die voor specifieke doeleinden/diensten in de stad verblijven. Er is 30% korting van toepassing tussen 1 en 31 januari.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 10 nachten).
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 1.80 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten.
  • Schoonmaakkosten: EUR 100 per accommodatie, per verblijf

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor huisdieren: EUR 25 per huisdier, per verblijf
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
  • Toeslag voor late check-in tussen 19.00 uur en 23.00 uur
  • Toeslag voor beddengoed: EUR 15 per persoon, per verblijf (gasten kunnen ook hun eigen beddengoed meenemen)
  • Handdoektoeslag: EUR 10 per persoon, per verblijf (gasten kunnen ook hun eigen handdoeken meenemen)

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

APPARTAMENTO SAN MARCO Jesolo
APPARTAMENTO SAN MARCO Apartment
APPARTAMENTO SAN MARCO Apartment Jesolo

Over deze buurt

dit appartement bevindt zich in Faro, een wijk in Jesolo, en ligt aan het strand. Bezoek Caribe Bay Jesolo en Marina di Venezia, enkele van de populaire attracties in de buurt. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stadio Armando Picchi of Pier Luigi Penzo Stadium. Bekijk onze reisgids voor Jesolo
Meer appartementen in Jesolo
Kaart
Via Verdi 158, Jesolo, VE, 30016

In de buurt

  • Jesolo Strand
    Jesolo Strand
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Caribe Bay Jesolo
    Caribe Bay Jesolo
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Adventure Golf
    Adventure Golf
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Piazza Mazzini
    Piazza Mazzini
    2 min. rijden - 1.8 km
  • Golf Club Jesolo
    Golf Club Jesolo
    4 min. rijden - 2.5 km

Lokaal vervoer

  • Station San Dona di Piave Jesolo - 25 min. rijden
  • Luchthaven Marco Polo (VCE) - 36 min. rijden

Restaurants

  • Hotel Conchiglia ***
    5 min. wandelen
  • Jesolo Beach Westside
    4 min. wandelen
  • Al Brigantino
    10 min. wandelen
  • Chiosco Da Walter
    10 min. wandelen
  • Chiosco Rossini
    7 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij APPARTAMENTO SAN MARCO?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 25 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij APPARTAMENTO SAN MARCO inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Laat inchecken kan tussen 19.00 uur en 23.00 uur. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.

Tot hoe laat kan ik bij APPARTAMENTO SAN MARCO uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat APPARTAMENTO SAN MARCO?

Dit appartement in Faro ligt aan het strand, op 15 minuten wandelen van Jesolo Strand en Caribe Bay Jesolo. Ook Spiaggia del Faro en Piazza Mazzini liggen op 2 km afstand.

Beoordelingen over APPARTAMENTO SAN MARCO