Hotel Rifugio D'Ogliastra ligt in de bergen en bij de zee in Jerzu. Bezoek Area Archeologica di Serbissi en Torre di Bari, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Grotte Su Marmuri en Museddu. Vitivinicola Antichi Poderi en Osservatorio Astronomico 'Monte Armidda' zijn ook een bezoek waard. Beleef een natuuravontuur zoals rotsklimmen of het verkennen van grotten. Bekijk onze reisgids voor Jerzu
S.P. 13 Km. 5,500 Ogliastra, Jerzu, NU, 8044
In de buurt
Stazione dell’Arte
5 min. rijden - 7.3 km
Vitivinicola Antichi Poderi
6 min. rijden - 5.9 km
Sa Pruna Winery
8 min. rijden - 8.4 km
Grotte Su Marmuri
12 min. rijden - 10.1 km
Wijnmakerij Vienna Alberto Loi
23 min. rijden - 21.7 km
Lokaal vervoer
Cagliari (CAG-Elmas) - 108 min. rijden
Restaurants
Ferro e Fuoco
8 min. rijden
stazione curcuda
4 min. rijden
Gennegresia SNC di Pistis Luigi Battista & C.
6 min. rijden
Su Bullicciu
9 min. rijden
Caffè da Paolo
6 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Rifugio D'Ogliastra
Hotel bij de zee
Een gratis continentaal ontbijt, een bar en een restaurant vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Hotel Rifugio D'Ogliastra. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Gratis parkeerplaatsen
Snelle uitcheckservice, snelle incheckservice en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
Meertalig personeel, koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte en een feestzaal
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Rifugio D'Ogliastra bieden voorzieningen zoals gratis wifi.
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis continentaal ontbijt
Een bar/lounge
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Extra bed (toeslag)
Voorzieningen
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
In de bergen
Meer
1 etage
Feestruimte
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Extra bed (toeslag)
Badkamer
Bidet
Douche
Entertainment
Tv
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Snelle incheckservice
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 20 per nacht.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor extra bed: EUR 20 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Rifugio D'Ogliastra
Hotel Rifugio D'Ogliastra Jerzu
Rifugio D'Ogliastra
Rifugio D'Ogliastra Jerzu
Rifugio D'Ogliastra Jerzu, Italy
Rifugio D'ogliastra Jerzu
Hotel Rifugio D'Ogliastra Hotel
Hotel Rifugio D'Ogliastra Jerzu
Hotel Rifugio D'Ogliastra Hotel Jerzu
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Rifugio D'Ogliastra?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Rifugio D'Ogliastra inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Rifugio D'Ogliastra uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Rifugio D'Ogliastra?
Dit hotel ligt bij de zee, op 4,8 km van Vitivinicola Antichi Poderi en op 10 km afstand van Stazione dell’Arte en Sa Pruna Winery. Ook Grotte Su Marmuri en Area Archeologica di Serbissi liggen op 20 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Rifugio D'Ogliastra
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
8,2
Locatie
8,6
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 34 van 73 beoordelingen
10 - Uitstekend
34
Gastenscore: 8 - Goed. 32 van 73 beoordelingen
8 - Goed
32
Gastenscore: 6 - Redelijk. 6 van 73 beoordelingen
6 - Redelijk
6
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 73 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 73 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
8/10 – Goed
Roelien, the netherlands
16 sep 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
nice place, good food
we spend three days here and had a good time. On the day we did some trekkings in the surrounding area.
Roelien
3 nachten verbleven in augustus 2017
10/10 – Uitstekend
erwin
31 okt 2012
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Room(s) with a fantastic view
Een erg mooi gelegen hotel met een heel vriendelijke uitbater die meertalig is (Italiaans, Engels, Duits,...). Vanuit je kamer heb je een geweldig uitzicht op de vallei, dat zich bij zonnig weer uitstrekt tot aan de zee. En het ontbijt was het beste, en zeker meest uitgebreide, dat we tot nu toe in Italië geserveerd kregen. Eenvoudige, maar lekkere keuken, die ook door de lokale bevolking zeer gewaardeerd blijkt te worden.
Het is een rustig klein hotelletje in een stille omgeving (wij waren er in oktober) maar je hebt wel een auto nodig om er te geraken. Er liggen heel wat interessante bezienswaardigheden (hedendaags museum, Nuraghe-sites, grotten) en wandelmogelijkheden in de buurt. Stranden liggen op 25 min. rijden, en buiten het seizoen waren wij zowat de enige baders op het strand met een zee die nog een heel aangename temperatuur had om in te zwemmen.
erwin
8/10 – Goed
P, Eindhoven
1 jul 2009
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Prima hotel
Vriendelijke ontvangst en leuke locatie, maar enigzins moeilijk te vinden. Geen torenhoog hotelcomplex maar schattige huisjes.
P
10/10 – Uitstekend
Sabine
Reisde met partner
15 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
gemütliches Zimmer in ruhiger und landschaftlich schöner Lage
Sabine
1 nacht verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Monika
Reisde met partner
29 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr schöne, ruhige Lage in atemberaubender Landschaft.
Monika
1 nacht verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Giovanna
18 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Giovanna
2 nachten verbleven in juni 2023
8/10 – Goed
Beata
9 mei 2023
Beata
2 nachten verbleven in mei 2023
10/10 – Uitstekend
efisio
21 aug 2022
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
efisio
1 nacht verbleven in augustus 2022
8/10 – Goed
Annalisa
Reisde met familie
6 jun 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Il Rifugio è una struttura accogliente e tranquilla, potrebbe migliorare la colazione con prodotti del territorio.
Proprietà cortese e disponibile.
Annalisa
2 nachten verbleven in juni 2022
6/10 – Redelijk
Stefan
Reisde met partner
12 mei 2022
Positief: Netheid
Wir waren die einzigen Gäste, Restaurant war geöffnet, es wurde die ganze Speisekarte angeboten. Essen war teilweise aufgewärmt. Eine kleinere Auswahl an Speisen, dafür frisch zubereitet, hätten wir uns gewünscht.
Stefan
2 nachten verbleven in mei 2022
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
4 jul 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ottima posizione con vista panoramica
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juni 2021
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met huisdieren, Reisde met partner
26 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Struttura moderna, mancava l'aria condizionata, al suo posto c'era un ventilatore, x il resto bene
Geverifieerde reiziger
8 nachten verbleven in augustus 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
25 aug 2019
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in augustus 2019
8/10 – Goed
Franco
8 jul 2019
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Franco
2 nachten verbleven in juli 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie en kleine kinderen
12 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Struttura piacevole, personale gentile e disponibile
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in mei 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
5 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Posto bellissimo adatto per belle passeggiate in montagna aria buona nel complesso tutto ok
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in mei 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep, Reisde met partner
16 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service
Posizione strategica per visitare Ogliastra,personale molto cordiale,cibo ottimo .
Tracking guidato da persone molto competenti,evento organizzato molto bene nella logistica migliorerei le modalità della cena al buffet troppo caos e disorganizzazione.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in april 2019
10/10 – Uitstekend
Kurt
5 dec 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Kurt
1 nacht verbleven in december 2018
8/10 – Goed
NiVek, Sassari
2 nov 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Confortevole ed accogliente con un personale sorridente ed estremamente gentile, cosa non da poco in alberghi a 3 stelle.Gianni, il titolare , è un valore aggiunto con la sua gentilezza e discrezione. Il cibo è letteralmente ottimo. Quello che si vede al mattino dopo il risveglio, cioè una natura unica in Sardegna, ti concilia col mondo e ti fa iniziare la giornata nel migliore dei modi. Torneremo di sicuro.
NiVek
1 nacht verbleven in oktober 2018
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
27 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Posizione incantevole.
Posizione incantevole: ottimo rapporto qualità-prezzo. Wi-Fi con segnale debole
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in augustus 2018
8/10 – Goed
Federica
26 aug 2018
Bel soggiorno
Bellissimo posto, alloggio modesto ma curato e pulito. Le persone che ci hanno accolto gentili e disponibili. Colazione ottima. Sicuramente un buon ricordo di bella esperienza!
Federica
1 nacht verbleven in augustus 2018
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
22 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
hotel rifugio situato in una zona mozzafiato
Abbiamo soggiornato per qualche giorno in compagnia di amici,abbiamo trovato persone gentili ed ospitali ,il complesso sorge in un posto bellissimo,dalla nostra camera abbiamo goduto di una vista mozzafiato ,si mangia da Dio e i prezzi sono contenuti,ottima anche la pizza,buona la colazione,albergo molto pulito......ci ritorneremo magari in inverno per ammirare il paesaggio.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in augustus 2018
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
21 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
posto stupendo immerso nel verde dei tacchi
posto rilassante immerso nei fantastici tacchi d'ogliastra
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in augustus 2018
10/10 – Uitstekend
mina, macomer
20 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Situato in una zona caratteristica .
Albergo situato in una zona caratteristica dell Ogliastra.
mina
2 nachten verbleven in augustus 2018
10/10 – Uitstekend
Marco
23 jun 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer