Particuliere eigenaar
Cozy bedroom in charming apartment close to Manhattan
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Cozy bedroom in charming apartment close to Manhattan





Populaire voorzieningen
Kameropties
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
North Bergen, NJ
Over deze accommodatie
Gelijkaardige accommodaties

31 Street Broadway Hotel
31 Street Broadway Hotel
- Wasmachine
- Droogkast
- Huisdiervriendelijk
- Receptie 24/7
5.4 van 10, 1.095 beoordelingen
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector en een rookmelder
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Cozy bedroom in charming apartment close to Manhattan
Beoordelingen
6,0
6,0/10
Netheid
2,0/10
Personeel en service
2,0/10
Voorzieningen
2,0/10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
2,0/10
Milieuvriendelijkheid
Beoordelingen
22 jul 2025
Positief: Netheid
11 nachten verbleven in mei 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Sheena, NEPTUNE
Reisde met partner
3 jul 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten

Sheena
3 nachten verbleven in juni 2025