Villa Mansholt in Ditzum is een monumentale art nouveau villa met een veranda, tuin en balkon met uitzicht op de windmolen.
De villa is verdeeld over twee verdiepingen en biedt vier slaapkamers, twee badkamers (waarvan één met een infraroodsauna), een apart toilet, een keuken, een eetkamer, een woonkamer en een serre. De ruime kamers zijn individueel ingericht.
De villa geniet een rustige ligging, op korte loopafstand van de idyllische vissershaven van Ditzum, met zijn restaurants en winkels. Indeling:
Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.: Eindschoonmaak; U moet het zelf (goed) doen Huisdieren; Niet toegestaan Bedlinnen; Available for Rent
Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen: Badhanddoeken; Available for Rent Wifi; Included
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Jemgum. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Nationaal Park Niedersächsisches Wattenmeer en Ems Barrage. Daarnaast kun je ook Bünting Teemuseum en Amrumbank lichtschip bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Bekijk onze reisgids voor Ditzum
Zijn huisdieren welkom bij Holiday home with 4 bedrooms?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday home with 4 bedrooms inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday home with 4 bedrooms uitchecken?
Je dient om uiterlijk middernacht uit te checken.
Waar staat Holiday home with 4 bedrooms?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Jemgum ligt op 2,2 km van Nationaal Park Niedersächsisches Wattenmeer en op 2,7 km van Ems Barrage. Ook Leeraner Miniaturland en Labyrinth liggen op 20 km afstand.