The Haus ligt in Gujwa, een wijk in Jeju. Verken de plaatselijke natuur bij Strand van Woljeong en Seongsan Ilchulbong. Bunker de LumiĆØres en Zeedierenmuseum van Jeju zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Jeju
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Gezinsvriendelijk
Kitchenette in de kamer
Koelkast op de kamer
Microgolfoven op de kamer
Voorzieningen
Receptie met beperkte openingsuren
Waterkoeler
Gastendiensten
Geen schoonmaakservice
Wisselen van handdoeken op verzoek
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Meer
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv met kabelzenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Kitchenette
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Rijstkoker
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 09.00 uur tot 22.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 11.00 uur te arriveren.Ā
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bijĀ check-inĀ worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Nationale beoordeling
De accommodatieklasse die wordt toegekend door ons classificatiesysteem is gebaseerd op accommodatietype, voorzieningen en diensten.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij The Haus?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij The Haus uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat The Haus?
Dit pension ligt in Gujwa, op 1,3 km van Hado Strand en op 5 km afstand van Byeolbangjin-fort en Haenyeo Museum. Ook Sehwa-strand en Algemene Passagiersterminal Seongsan Pohang liggen op 10 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over The Haus
7,6
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiƫren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
6,0
Netheid
8,0
Voorzieningen
7,2
Personeel en service
7,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 3 van 8 beoordelingen
10 - Uitstekend
3
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 8 beoordelingen
8 - Goed
2
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 8 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 8 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 8 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 ā Goed
Geverifieerde reiziger
26 feb 2020
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten